فلاحت‌پیشه بعد از سوءقصد توسط گروهک تروریستی: به کمین تروریستی خوردیم /مسلح نبودیم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

نماینده اسلام‌آباد غرب که از سوی گروهک تروریستی مورد سوءقصد قرار گرفته بود، گفت: ما به عنوان شهروند در حال گذر از منطقه بودیم و به هیچ عنوان مسلح نبودیم.

به گزارش انتخاب، حشمت‌الله فلاحت پیشه نماینده اسلام‌آباد غرب که ساعتی پیش مورد سوءقصد از سوی گروهک‌ تروریستی قرار گرفت در اولین اظهارنظر بعد از این حادثه به شبکه خبر گفت: به کمین تروریستی خوردیم و متاسفانه بنده سعادت شهادت نداشتم و همکارانم شهید شدند.

وی تصریح کرد: ما به عنوان شهروند در حال گذر از منطقه بودیم و به هیچ عنوان مسلح نبودیم. از مردم عزیز که ابراز نگرانی کردند تشکر می کنم، متاسفم که دو جوان بی گناه که به شهادت رسیدند.

گفتنی است فلاحت پیشه نماینده مجلس دهم در مسیر شهر ریجاب مورد سو قصد قرار گرفت و زخمی شد. در این درگیری فرماندار و بخشدار دالاهو زخمی شد. راننده فرماندار و یکی از همراهان فلاحت پیشه در این درگیری به شهادت رسیدند.

4 تروریست اتومبیل حامل مسئولان را به رگبار می بندند و سپس خودروی خود را به آتش کشیده و متواری می شوند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار