دولت و مجلس توجه بیشتری به تامین اجتماعی داشته باشند

به گزارش پایگاه خبری «عصر اعتبار» به نقل از مهر، علی اصغر بیات با بیان اینکه دولت تدبیر و امید دستاوردهای خوبی برای این سازمان داشت، اظهار داشت: انتخاب وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی که به مسائل کارگری آشناست و همچنین انتصاب مدیرعاملی برای سازمان تامین اجتماعی که از بدنه این سازمان بود و همچنین فرد امین و درستکاری است، از توفیقات جامعه کارگری و بازنشستگی در این سالهاست.

بیات تصریح کرد:  آرامش و ثباتی خوبی در سازمان تامین اجتماعی حاکم است و مدیران و کارکنان این سازمان برای بهبود خدمات تلاش می کنند. در حال حاضر در این سازمان خبری از بحث های تبلیغاتی نیست و صرفاً به ارائه خدمات به ذینفعان توجه می شود.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته و مستمری بگیر سازمان تامین اجتماعی، افزایش ١٤ درصد حقوق بازنشستگان، ارتقای هتلینگ بیمارستان های ملکی و توسعه خدمات درمانی، مشارکت سازمان در بیمه تکمیلی و بیمه عمر را از اقدامات موثر سازمان تامین اجتماعی در حوزه بازنشستگی برشمرد.

وی طرح کرامت رضوی و اعزام بیش از ٢٥ هزار مستمری بگیر و بازنشسته سازمان تامین اجتماعی به مشهد مقدس را از دیگر برنامه های این سازمان اعلام کرد و افزود: این طرح امسال نیز تداوم دارد.

بیات ادامه داد: برگزاری روز بازنشسته، ورزش همگانی، المپیاد ورزشی ویژه بازنشستگان از دیگر اقدامات سازمان تامین اجتماعی در بخش بازنشستگان است.

رئیس کانون عالی کارگران بازنشسته سازمان تامین اجتماعی گفت: انتظار می رود دولت و مجلس به این سازمان توجه بیشتر کنند زیرا این سازمان بیش از ٤٠میلیون عضو دارد.

وی با تبریک هفته تامین اجتماعی به تمامی ذینفعان و کارکنان و مدیران این سازمان بر ادامه مسیر خدمت رسانی مطلوب این سازمان تاکید کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار