بازی Horizon: Zero Dawn دارای یک سیستم پیشرفت قوی است

سیستم پیشرفت در Horizon: Zero Dawn قرار است به شما اجازه می دهد تا هر چیزی را که برای Aloy می خواهید سفارشی سازی کنید . الوی شخصیت اصلی این بازی است . در ادامه با ما همراه باشید .

Gamereactorفرصتی پیدا کرده تا با David Ford ، طراح ارشد مراحل Horizon: Zero Dawn مصاحبه ای داشته باشد. او جزییات عظیمی را در مورد گزینه های مربوط به سطوح مختلف در سیستم پیشرفت بازی توضیحاتی داده است.

او در این رابطه اظهار داشت :

ما راه های بسیاری برای افزایش پیشرفت کاراکتر آلوی شما در بازی داریم. در حال حاضر بسیاری از تجهیزات با استفاده از وضعیت های مختلف و همچنین توانایی برای تغییر وضعیت از سلاح ها و لوازم جانبی شما وجود دارد. در اینجا انواع مختلفی از سلاح ها وجود دارند که مهمات هر کدام متفاوت است. همچنین یک سیستم امتیاز برای هر مهارت قوی وجود دارد که به شما اجازه می دهد تا کاراکتر خود را سفارشی سازی کنید. برخی از این ویژگی ها در طول بازی ارائه می شوند و با استفاده از مهارت ها می باشند و شما میتوانید آنها را به لطف این سیستم داشته باشید.

این بازی بزرگ که سبک آن جهان باز است ، پر از حیاونات و ربات های متعددی است که غول پیکرند. راه های بسیاری برای مبارزه با این موجودات است که باید در طول بازی آنها را یاد بگیرید و همین امر باعث هیجانی تر شدن بازی می شود. ۲۸ فوریه ۲۰۱۷ منتظر بازی باشید

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار