X بستن تبلیغات
5. Fixed

کتابت قرآن‌کریم توسط بانوان هنرمند در روز میلاد حضرت معصومه (س)

نماینده آستان مقدس حضرت معصومه (سلام علیها) با تشریح برنامه های این آستان در دهه کرامت گفت: در روز اول ذیقعده مصادف با میلاد حضرت معصومه (س)، کتابت قرآن توسط بانوان هنرمند برای نخستین‌بار انجام می‌شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از بنیاد بین‌المللی امام رضا(ع)، حجت‌الاسلام سید محمد صادقی آرمان، نماینده آستان مقدس حضرت معصومه (سلام علیها) در جلسه شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت که به میزبانی شیراز برگزار شد، ضمن تشریح برنامه‌های این آستان در دهه کرامت، اظهار کرد: برنامه‌های مختلفی در طول دهه کرامت برای فارسی و غیر فارسی زبان‌ها در سنین مختلف کودک، جوان و نوجوان خواهر و برادر دیده شده است.

وی، برگزاری جشنواره کریمه، مستندسازی و کارهای رسانه‌ای که برای تلفن‌های همراه و فضای مجازی را از دیگر برنامه‌های دهه کرامت این آستان مقدس برشمرد و افزود: در روز اول ذیقعده مصادف با میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها) کتابت قرآن توسط بانوان هنرمند است که برای نخستین بار صورت می‌گیرد که در طول یک روز کل قرآن کتابت شده و به موزه آستان تقدیم می‌شود.

صادقی آرمان با اشاره به برگزاری کارگاه‌های معصوم شناسی و کارگروه محتوایی نیز با شعار سال، خاطرنشان کرد: اقدامات انجام شده به صورت بانک اطلاعاتی جمع آوری و برای استفاده تمامی نهادها و دستگاه ها در قالب سایت بارگذاری می شود.  

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار