دعایی برای جلوگیری از گم شدن اشیا و حفظ آنها

دعا برای گم نشدن اشیا و ترجمه آن

اگر چیز مهمی رابه شما سپرده اند و شما میترسید که گم شود یا دوست دارید امانت دار خوبی باشید و ترس از گم کردن چیزی نداشته باشید این مطلب به شما کمک میکند .

گم شدن اشیا

دعا برای گم نکردن اشیا

راوی به امام صادق(علیه السلام) عرض کرد:دعایی به من بیاموز که وقتی چیزی را نگه می دارم، ترسی از مفقود شدن آن نداشته باشم. فرمود که بگو:

یَا اللهُ یَا حَافِظَ الْغُلاَمَیْنِ بِصَلاَحِ أَبِیهِمَا احْفَظْنِی وَ احْفَظْ عَلَیَّ دِینِی وَ أَمَانَتِی وَ مَالِی، فَإِنَّهُ لاَ حَافِظَ حِفْظِ ضَیْعَة أَحْفَظُ عَلَی مَالِی مِنْکَ إِنَّکَ حَافِظٌ حَفِیظٌ ، أَخَذْتُ بِسَمْعِ اللهِ وَ بَصَرِهِ وَ قَدَرِهِ عَلَی کُلِّ مَنْ أَرَادَنِی وَ أَرَادَ مَالِی وَ لاَ حَوْلَ وَ لاَ قُوَّةَ إِلاَّ بِاللهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیم.

یا الله، ای که فرزندان را به خاطر والدین حفظ می کنی، مرا حفظ کن. دین و امانت و مالم را حفظ کن. کسی بهتر از تو نمی تواند مالم را از گم شدن حفظ کند، ای که حافظ و حفیظ (نگه دار و مراقب) هستی! گوش و چشم و قدرت خدا نگه دار من و مالم در برابر کسانی باشد که متعرّض من و مالم می شوند. لا حول و لا قوّة إلاّ بالله العلیّ العظیم.

منابع :امالی شیخ طوسی ص 700 - بحارالانوار ج 91 ص 406

دعایی برای جلوگیری از گم شدن اشیا و حفظ آنها

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار