۱۱ کیلو تریاک در بطری‌های نوشابه در خراسان شمالی کشف شد

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ محمد غلامی اظهار کرد: در پی گزارش رسیده مبنی بر اینکه فردی با یک دستگاه پژو ۲۰۶ مبادرت به انتقال مواد مخدر از خراسان رضوی به خراسان شمالی می‌کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

این مقام انتظامی افزود: مأموران پس از بررسی صحت‌وسقم موضوع با برنامه‌ریزی، اتخاذ تدابیر لازم و هماهنگی فرماندهی انتظامی شهرستان فاروج وارد عمل شدند.

وی تصریح کرد: مأموران مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی و شهرستان فاروج در عملیات مشترک موفق شدند خودروی موردنظر را در ابتدای شهرستان فاروج شناسایی و پس از تعقیب و مراقبت لازم خودرو را توقیف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان شمالی گفت: در بازرسی به‌عمل‌آمده از خودروی پژو ۲۰۶ مقدار ۱۱ کیلو و ۳۸۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک که به‌طور ماهرانه پشت صندلی شاگرد در ۶ بطری نوشابه خانواده به‌طور ماهرانه جاسازی‌شده بود، کشف و ضبط شد.

سرهنگ غلامی با اشاره به اینکه در این راستا یک متهم و یک دستگاه خودروی پژو ۲۰۶ توقیف شد، اظهار داشت: متهمان به همراه مواد مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار