تجمع بزرگ عفاف و حجاب در بوشهر برگزار می‌شود

به گزارش خبرنگار مهر، فاطمه صفری‌زاده ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زنان و مردان مسلمان، باید در مسایل زناشویی و خانوادگی از زندگی زهرا(س) و علی( ع) درس بگیرند، زیرا آنان در درون خانه با هم همکاری داشتند.

وی گفت: می‌توان از حجاب به عنوان یک سپری یاد کرد که توانایی مقابله به هجمه‌های فرهنگی و اجتماعی دشمن را به همراه داشته باشد و می‌تواند در برابر فسادهای اجتماعی ایستادگی کند.

دبیر ستاد هفته حجاب و عفاف شهرستان بوشهر افزود: افرادی از جامعه که بی‌حجاب و یا بدحجاب در سطح شهر حاضر می‌شوند از مروجان فرهنگ‌های بیگانه و پرچم‌داران شبیخون فرهنگی هستند که خود می‌تواند نقطه ضعفی برای سلامتی جامعه باشد.

صفری‌زاده به تشریح برنامه‌های هفته عفاف و حجاب در بوشهر پرداخت و خاطرنشان کرد: روز دوشنبه ساعت ۹ صبح با حضور دکتر نزهت‌السادات شیرازی استاد حوزه اعزامی از قم و با حضور با بصیرت زنان بوشهری در حسینیه عاشقان ثارالله برگزار می‌شود.

وی از همه زنان مومن بوشهری برای شرکت در این تجمع دعوت کرد و یادآور شد: ایجاد نمایشگاه عفاف و حجاب با غرفه‌های متعدد و همچنین ایستگاه هدیه به بانوان در شهر بوشهر از دیگر برنامه‌های این هفته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار