تکمیل طرح پساب تصفیه خانه شهر ایلام نیازمند ۵ میلیارد ریال است

یزدان قبادیان در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: با توجه به بارندگی های بسیار خوب در سال آبی جاری با مشکل خاصی در تامین آب مورد نیاز فضاهای سبز روبرو نیستیم.

وی افزود: آب مورد نیاز فضاهای سبز مرکز استان هم اکنون با شش حلقه چاه تامین می شود و به منظور استفاده بلند مدت طرح پساب تصفیه خانه شهر ایلام در حال اجراست.

شهردار ایلام یادآور شد: این طرح در  دو فاز اجرا می شود که مرحله نخسست آن به منظور برداشت ۶۰ لیتر آب در ثانیه با اعتبار ۳۵ میلیارد ریال در مراحل نهایی بوده و برای تکمیل آن پنج میلیارد ریال نیاز است.

قبادیان تاکید کرد: طراحی مرحله دوم استفاده از پساب تصفیه خانه شهر ایلام توسط مشاور انجام گرفته که در صورت بهره برداری آب مورد نیاز برای فضاهای سبز موجود در محدوده های بلوار نبوت، بلوار خلیج فارس، پارک کوثر و چغاسبز از این محل تامین می شود.

وی اضافه کرد: این طرح ۱۵ کیلومتر طول داشته و با بهره برداری کامل زمینه استفاده از آب شرب برای مصارف فضاهای سبز قطع می شود.

شهردار ایلام گفت: هم اکنون آب مورد نیاز فضاهای سبز در محدوده های کمربند شمالی، انتهای خیابان خاتمیه، محدوده پارک کوثر و محله هانیوان از آب شرب تامین می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار