دومین جلسه کمیته کشوری کاشت حلزون برگزار شد

به گزارش خبرگزاری مهر، در این جلسه که از ساعت ۱۲ الی ۱۴ روز یکشنبه ۲۰ تیر ماه جاری در محل هیئت امنای صرفه جویی ارزی برگزار شد، دکتر متصدی و دکتر خرسندی از مرکز کاشت حلزون بیمارستان امیر اعلم، دکتر دانشی از مرکز کاشت حلزون بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص)، دکتر اجلویان از مرکز کاشت حلزون بیمارستان بقیه الله الاعظم، دکتر سید بشیر هاشمی از مرکز کاشت حلزون شیراز، دکتر محمد مهدی قاسمی از مرکز کاشت حلزون مشهد، دکتر نبی زاده رئیس شورای عالی پزشکی وزارت بهداشت، و نمایندگان هیئت امنای صرفه جویی ارزی حضور داشتند.

در این جلسه مسائلی چون بررسی شرایط و ضوابط تاسیس مراکز توانبخشی اقماری در کشور، درخواست های شرکت های سازنده پروتز شنوایی و سایر مسائلی که مراکز کاشت حلزون شنوایی با آن درگیر هستند مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار