ثبت‌نام در جشنواره مشاعره رضوی با نام نویسی ٣٦٠ نفر پایان یافت

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر، حمیده ماحوزی افزود: زمان نام نویسی برای شرکت در یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی و هفتمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی رضوی در ١۵ تیرماه به پایان رسید.

وی اضافه کرد: مرحله ثبت نام در جشنواره مشاعره رضوی با نام نویسی ٣٦٠ نفر  به اتمام رسیده است که نفرات برگزیده  از طریق داوری تلفنی انتخاب و به بخش اصلی جشنواره  راه خواهند یافت.

دبیر یازدهمین جشنواره مشاعره رضوی گفت: با حضور برگزیدگان در جشنواره اصلی و مشاعره حضوری، ٨ نفر برگزیده اصلی معرفی خواهند شد که به این افراد جوایز نقدی از ١٣ الی ٦ میلیون ریال به همراه لوح شرکت و تندیس جشنواره به سه نفر اول اهداء خواهد شد.

حمیده ماحوزی اضافه کرد: در هفتمین جشنواره استانی مشاعره دانش آموزی رضوی نیز به ٥ نفر برگزیده جوایزی معادل ۵ میلیون و ۵۰۰ هزار الی ٣ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال به همراه لوح شرکت به همراه تندیس به سه نفر اول  اهدا خواهد شد.

هفتمین جشنواره استانی مشاعره رضوی ١٣ مرداد و یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی در ٢٠ مرداد ماه با حضور علاقمندان در شهر بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری مهر، یازدهمین جشنواره ملی مشاعره رضوی از سری برنامه های چهاردهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) می باشد که در استان بوشهر برگزار می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار