X بستن تبلیغات
5. Fixed

لزوم اتمام پروژه پل روگذر میدان معلم بناب در سال ۹۵

به گزارش خبرنگار مهر، علی نورزاد ظهر یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه پل روگذر میدان معلم شهرستان بناب با بیان این مطلب تأکید کرد: مدت زمان احداث تقاطع غیر هم سطح میدان معلم شهرستان بناب طولانی شده و تمام تلاش ما این است که امسال از طریق منابع در اختیار بتوانیم این پروژه را به جایی برسانیم تا وعده های ما برای مردم بناب که سال ها منتظر اتمام طرح و بهره برداری از آن هستند، عملیاتی شود.

وی همچنین با اشاره به اینکه طبق برآورد برای تکمیل این پل بیش از ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار پیش بینی می شود؛ تصریح کرد: امیدواریم با تمام محدودیت های مالی و با توجه به اینکه این پل در وسط شهر بناب قرار گرفته و مردم اذیت می شوند، تکمیل آن را در اولویت کاری قرار دهیم تا به اتمام برسد.

ولی الله فرج اللهی فرماندار بناب نیز پیش از این در جلسه شورای مسکن شهرستان در حضور مدیرکل مسکن و شهرسازی آذربایجان شرقی ضمن انتقاد از تأخیر بیش از حد این پروژه تأکید کرده بود در برابر انتقادات و سئوالات متعدد مردم در باره پل روگذر میدان معلم حرفی برای گفتن نداریم.

گفتنی است احداث پل روگذر میدان معلم شهرستان بناب در سال ۹۱ آغاز شده و علیرغم اینکه در حساس ترین نقطه شهر و در مرکز محورهای مواصلاتی چندین استان غربی کشور واقع شده و تکمیل آن نیاز به سرعتی متعارف داشت، اما بخاطر عدم تخصیص اعتبارات مورد نیاز تا کنون چندین بار پروژه و کارگاه آن تعطیل و مجدداً بازگشایی شده است.

تکمیل نشدن این پروژه مهم و حیاتی نه تنها منظره زشتی به چهره شهر بناب داده، بلکه موجب تأخیر و اختلال در عبور و مرور وسائط نقلیه سبک و سنگین، تصادفات و برخوردهای منجر به صدمات جانی و مالی و همچنین هدر رفت انرژی و سوخت شده و لطمات جبران ناپذیری را به اقتصاد کشور تحمیل می کند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار