آغاز ایمن سازی بزرگراه شیخ محمدی در مرکز پایتخت

آغاز ایمن سازی بزرگراه شیخ محمدی در مرکز پایتخت

عصر خودرو- با توجه به تصادفات مکرر در خیابان شیخ محمدی حد فاصل پل حق شناس و خیابان آیت الله ایروانی ؛ ایمن سازی و اصلاح هندسی این معبر از سوی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه ۱۱ تهران در دست اجراست.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایسنا، سجاد زارع صفت معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 با اعلام این خبر افزود: ضمن پیگیری های انجام شده ازسازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران؛ اجرای ایمن سازی و اصلاح هندسی خیابان شیخ محمدی از ابتدای سال ٩٥ در دستور کار قرارگرفته است.

به گفته زارع صفت این عملیات شامل جمع آوری نیوجرسی های میانی بزرگراه و جایگزینی رفیوژ میانی ، نرده و گارد به طول تقریبا ٥ متر ،اصلاح هندسی قابل دسترس به شبکه معابر در حاشیه بزرگراه در تقاطع های شهید قدمی شهید خورک و حاشیه پل ٩ دی به متراژ تقریبی ٤٥ متر مربع ، إجرای علائم هشدار دهنده و چراغ های خطر است.

بر اساس گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه11، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه 11 خاطر نشان کرد: این مرحله با نصب بیش از ٣٥ متر گارد ریل و نصب علائم تعیین مسیر در داخل بزرگراه درحال انجام است .

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار