خرید و اهداء تجهیزات پزشکی به مراکز بهداشتی و درمانی ارس

به گزارش خبرنگار مهر، یوسف داداش زاده ظهر یکشنبه در حاشیه اهداء این تجهیزات به خبرنگاران گفت: با توجه به لزوم بهبود سطح تجهیزات بهداشتی و درمانی در منطقه، تجهیزات مدرن مورد نیاز از سوی سازمان منطقه آزاد ارس خریداری شده و با حضور دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اختصاصی و رئیس دانشگاه علوم پزشکی تبریز این تجهیزات به مراکز بهداشتی و درمانی اهداء شد.

وی همچنین از انعقاد تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ارس و دانشگاه علوم پزشکی تبریز خبر داد و  افزود: در راستای دستیابی به اهداف سلامت در سند چشم انداز کشور و  افزایش کارآئی و توسعه خدمات بهداشتی و درمانی در منطقه و دسترسی شهروندان به خدمات مطلوب، درمانگاه و  فوریت پزشکی ۱۱۵ در محدوده جلفا و خداآفرین احداث و تجهیز می شود.

معاون سازمان منطقه آزاد ارس اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه منعقد شده، تامین زمین و احداث درمانگاه و فوریت پزشکی ۱۱۵ در محدوده شهری جلفا و خداآفرین بر اساس نقشه های اجرایی تائید و ارسال شده از سوی دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تعهدات سازمان منطقه آزاد ارس در این خصوص خواهد بود.

داداش زاده تهیه نقشه اجرایی با طراحی زیبا و کارآمد، تامین امکانات سخت افزاری مورد نیاز در فرآیند تشخیص، درمان و ارتقاء سلامت، تامین نیروی انسانی متخصص و کارآمد با دانش و توان علمی بالا برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی مطلوب و فراهم نمودن شرایط استفاده بهینه شهروندان و گردشگران از خدمات بهداشتی و درمانی را نیز از جمله تعهدات دانشگاه علوم پزشکی تبریز در این تفاهم نامه عنوان کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار