بخش تورنومنت به خروس جنگی اضافه شد

بخش تورنومنت به خروس جنگی اضافه شد

دو سال پیش و در شرایطی که مارکت‌های اندرویدی داخلی در ابتدای مسیر خود برای تبدیل شدن به بسترهای محبوب و البته قدرتمند امروز بودند، کمتر عنوان داخلی وجود داشت که با سیاست عرضه‌ی فریمیوم به موفقیت برسد. در آن بازه، استودیو مدریک که پیش از این ساخت چند عنوان مستقل موبایلی را در کارنامه‌ی کاری خود داشت، با ساخت یک عنوان استاندارد با نام خروس جنگی، نبض بازار را در دست گرفت.

عنوان مذکور از آن زمان تا به امروز، مسیر طولانی را طی کرده است و به همین سبب صدها هزار کاربر ایرانی تا به امروز آن را تجربه کرده‌اند. نکته‌ی جالب توجه آن است که بازی درست به‌مانند نمونه‌های موفق بازار بین‌الملل، همواره به‌واسطه‌ی به‌روزرسانی‌های متعدد محتوای جدیدی را به کاربران ارائه می‌دهد.
حال بازی معروف و پرطرفدار خروس جنگی از اردیبهشت ماه ۹۵ با وارد شدن بخش جدید و جذاب تورنومنتها، دوره جدیدی را آغاز کرده است. تغییرات زیادی در بازی اتفاق افتاده که شما می توانید با دانلود آخرین نسخه از یکی از استورهای فارسی، آن ها را در بازی ببینید.

۲

۱

بخشی از تغییرات را می توانید در زیر مشاهده کنید :

⦁ اضافه شدن قسمت تورنومنت
⦁ ایجاد تورنومنت های خروس خوان، خروس کلاب، بعد از ظهر خروسی، خروس خواب
⦁ اضافه شدن تورنومنت های ویژه
⦁ تغییر در منوی کاربری
⦁ اضافه شدن جدول رده بندی بخش تورنومنت
⦁ بالانس جوایز تورنومنت
⦁ برطرف شدن باگ مبارزات در جنگ اتحادها
⦁ تغییر در منوی کاربری
⦁ تغییر در صفحه تورنومنت ها و جدول هر تورنومنت
⦁ ریست شدن جدول رتبه بندی تورنومنت ها (این اتفاق در روز سه شنبه ۱۵ تیر خواهد افتاد)
⦁ اضافه شدن سه لباس کامل شخصیت های معروف روبوکاپ، سم فیشر و لباس باستانی سربازان هخامنشی (که به تدریج در بازی قابل استفاده خواهند بود)
⦁ کاهش حجم کلی بازی
بازی هم‌اکنون و از طریق لینک زیر در اختیار کاربران قرار دارد:
https://cafebazaar.ir/app/org.medrik.roosterwars/?l=fa

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار