اسکانیا و ورود به بخش خدماتی

اسکانیا و ورود به بخش خدماتی

عصر خودرو- به تازگی شرکت ماموت که نماینده محصولات اسکانیا در کشورمان است، از کامیون سری P۳۶۰ با کاربری مناسب برای آتش نشانی پرده برداری کرده است که بزرگ ترین امتیاز آن در دو کابین بودن یا همان Crew Cab بودن آن است.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو»، این کابین به طور کامل توسط خود اسکانیا طراحی و ساخته می شود و مثل برخی نمونه های دیگر، یک ارتقا کارگاهی نیست که به همین خاطر جدا از کیفیت بالای ساخت، دارای گواهینامه های تصادف، راحتی زیاد و عایق بندی بسیار خوب در برابر ورود صدا و هوا، امکان سفارش در چندین اندازه اتاق، امکانات داخلی برای سرنشینان و... است. اما از آن جایی که این کامیون به صورت آماده برای این کاربری ساخته شده است، دارای PTO یا همان بغل گیربکسی جهت نصب ادوات لازم و گرفتن نیرو از موتور برای راه اندازی آن هاست و هم چنین به خاطر وزن بالای عملیاتی آن، در بخش هایی مثل پیشرانه و سیستم های توقفی نیز تقویت شده تر بوده و در کنار پیشرانه قدرتمند 360 اسب بخاریش، ترمز های پر قدرت تری دارد. هم چنین این پیش بینی ها در بخش شاسی نیز انجام شده است و شاسی کاملا متناسب با کاربری آتش نشانی بوده و از طرفی برای تحمل وزن بالای آب و دیگر وسایل و تانکر و...، دارای محور های قدرتمندی است که استهلاک کاری آن ها را در طول زمان پایین تر نگاه می دارد. کابین این خودرو هم چنین دارای سیستم تهویه مطبوع، میز کار، فضا برای قرار دادن وسایل و لوازم مورد نیاز آتش نشانان، دور بین عقب برای افزایش سرعت عکس العمل ها، فیلتر هوای مقاوم در برابر گرمای آتش و... نیز هست تا استاندارد و ایمنی این خودرو تا حد امکان به بالاترین سطح خود برسد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار