X بستن تبلیغات
5. Fixed

جزئیات آزمون دکتری حوزه علمیه خواهران اصفهان

به گزارش خبرگزاری مهر، زهرا شفیعی گفت: آزمون کتبی ورودی مقطع سطح ۴ (دکتری) ‌حوزه‌های علمیه خواهران همزمان با استان های تهران، قم و یزد در استان اصفهان برگزار می شود.

وی افزود: این آزمون روز جمعه ۲۵ تیرماه همزمان با سراسرکشور در اصفهان برگزار می شود.

وی تعداد متقاضیان ورود به مقطع تحصیلی سطح ۴ در اصفهان را ۴۸ نفر ذکر کرد و ادامه داد: این شرکت‌کنندگان در رشته فقه و اصول با گرایش فقه خانواده و رشته تفسیر و علوم قرآنی با گرایش تفسیر تطبیقی پذیرش می‌شوند.

معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان با بیان اینکه آزمون ورودی مقطع سطح ۴ در دو نوبت صبح و عصر برگزارمی شود، ادامه داد: طی این آزمون شرکت‌کنندگان به سئوالات چندگزینه‌ای و تشریحی پاسخ می دهند.

وی مراحل پذیرش طلاب در مقطع سطح چهار حوزه‌های علمیه خواهران را شامل آزمون کتبی و مصاحبه علمی دانست و یادآور شد: نتایج آزمون کتبی ورودی این مقطع در روز ۱۲ مرداد اعلام خواهد شد و مصاحبه‌های علمی از سوم شهریور آغاز می‌شود.

شفیعی زمان اعلام نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان در آزمون کتبی مقطع سطح ۴ حوزه‌های علمیه خواهران را ۲۰ شهریورماه ذکر کرد و ادامه داد: نتایج نهایی پذیرفته‌شدگان از طریق پایگاه سنجش و پذیرش حوزه‌های علمیه خواهران به نشانی paziresh.whc.ir اعلام خواهد شد.

معاون آموزش مدیریت حوزه‌ علمیه خواهران استان اصفهان یادآور شد: تنها دارندگان مدرک تحصیلی سطح ۳ (کارشناسی ارشد) حوزه‌های علمیه خواهران مجاز به شرکت در این آزمون هستند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار