نظرسنجی در مورد حقوق‌های نجومی در تلویزیون

به گزارش پارس نیوز،

«دکتر محمد باقر نوبخت»، معاون رئیس‌جمهور وسخنگوی دولت، آخرین اقدامات دولت درزمینه بررسی حقوق نامتعارف مدیران را تشریح می‌کند. 

همچنین در بخش دوم برنامه، «سیدمحسن شوشتری» مدیرعامل پدیده شاندیز با حضور در استودیو، آخرین وضعیت این شرکت را برای سهامداران پدیده شاندیز و بینندگان تشریح خواهد کرد. 

همچنین در بخش خبری تحلیلی پایش، ابعاد مختلف آتش ‌سوزی پتروشیمی ماهشهر، لایحه دولت در برای ایجاد مناطق آزاد و مسائل اقتصادی روز بررسی می‌شود. 

در سؤال نظر سنجی برنامه این هفته نیز آمده است: برای پیشگیری از تکرار حقوق غیرمتعارف، کدام راه مؤثرتر است؟

 1- افزایش مجازات خاطیان 2- شفاف شدن دریافتی مدیران. برای شرکت در این نظرسنجی از هم اینک می توان عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک 30000111 ارسال کرد.

برنامه پایش به تهیه کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار