«بررسی فیش‌های حقوقی نامتعارف برخی مسئولان» روی آنتن شبکه یک

به گزارش خبرگزاری تسنیم، در برنامه امشب «پایش» محمد باقر نوبخت، معاون رئیس‌جمهور و سخنگوی دولت، آخرین اقدامات دولت در زمینه بررسی حقوق نامتعارف مدیران را تشریح می‌کند.

همچنین در بخش دوم برنامه، سیدمحسن شوشتری مدیرعامل پدیده شاندیز با حضور در استودیو، آخرین وضعیت این شرکت را برای سهامداران پدیده شاندیز و بینندگان تشریح خواهد کرد.

در بخش خبری تحلیلی «پایش»، ابعاد مختلف آتش سوزی پتروشیمی ماهشهر، لایحه دولت در برای ایجاد مناطق آزاد و مسائل اقتصادی روز بررسی می‌شود.

در سؤال نظر سنجی برنامه این هفته نیز آمده است: برای پیشگیری از تکرار حقوق غیرمتعارف، کدام راه مؤثرتر است؟ 1- افزایش مجازات خاطیان 2- شفاف شدن دریافتی مدیران. برای شرکت در این نظرسنجی از هم اینک می‌توان عدد گزینه مورد نظر را به شماره پیامک 30000111 ارسال کرد.

برنامه «پایش» به تهیه کنندگی توحید آتشبار، کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک است که یکشنبه‌ها بعد از سریال شبانگاهی با اجرای کیاداود اسفندیاری از این شبکه پخش می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار