X بستن تبلیغات
5. Fixed

آغاز دور جدید حراج سکه از فردا 21 تیرماه

همزمان با افزایش قیمت سکه در بازار، بانک کارگشایی از فردا دوشنبه 21 تیرماه دوباره حراج سکه را آغاز می‌کند.

همزمان با افزایش قیمت سکه در بازار، بانک کارگشایی از فردا دوشنبه 21 تیرماه دوباره حراج سکه را آغاز می‌کند.

با افزایش قیت سکه در بازار طی روزهای اخیر، بانک کارگشایی از فردا حراج سکه را آغاز خواهد کرد. براین اساس قرار است این بانک سه روز در هفته در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه حراج سکه را انجام دهد.

در عین حال این سکه در ابعاد ۲.۵ و ۵ بهار آزادی حراج خواهد شد. بانک کارگشایی مجموعه‌های سکه را با قیمت بازار به حراج خواهد گذاشت.

در چند سال اخیر حراج سکه در بانک کارگشایی متوقف شده بود. در این دوره از حراج سکه‌های ضرب شده سال ۸۵ و مجموعه‌های یاد بود بانک ملی نیز عرضه خواهد شد.

سکه‌های پنج بهار آزادی که برای اولین بار حراج و وارد بازار می‌شود با طرح حرم حضرت علی (ع) دارای عیار ۹۰۰، وزن ۴۰.۷ گرم و قطر ۴۰ میلیمتر است. این سکه‌ها در قالب سه مجموعه به حراج گذاشته می‌شوند که مجموعه اول شامل سکه پنج بهار آزادی، ۲.۵ بهار آزادی، یک بهار آزادی و نیم بهار آزادی می‌باشد.

مجموعه دوم شامل سه نوع سکه در دو بخش است. بخش اول شامل سه نوع سکه ۵ بهار آزادی با ضرب‌های مختلف و بخش دوم شامل سکه‌های پنج بهار، ۲.۵ بهار و یک بهار آزادی است.

قیمت سکه پنج بهار آزادی حدود پنج میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، سکه ۲.۵ بهار حدود دو میلیون و ۷۰۰ هزار تومان، یک بهار حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، نیم بهار هم حدود ۵۰۰ هزار تومان خواهد بود. ارزش یک مجموعه پنج تایی سکه شامل ۵، ۲.۵، ۱ و نیم بهار آزادی حدود ۱۰ میلیون تومان خواهد بود.

علاوه بر حراج مجموعه‌های سکه، بناست سکه‌های پنج و ۲.۵ بهار آزادی به همراه سکه‌های گرمی نیز به حراج گذاشته شوند. در این بخش، سکه‌های ۵ بهار در بسته‌های ۱۰ تایی، سکه‌های ۲.۵ بهار در بسته‌های ۲۰ تایی و سکه‌های گرمی هم در بسته‌های ۲۰ تایی فروخته می‌شود.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار