‫شرور قمه به دست محله شوش با تیراندازی پلیس تسلیم شد

رکنا: پسر شروری که با تخریب خودرو‌های شهروندان باعث رعب و وحشت در بین اهالی محله شوش شده بود، با تیراندازی ماموران دستگیر شد.

ساعت 1:50، سیزدهم تیرماه در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی تهران بزرگ مبنی بر اینکه فردی ناشناس در آدرس خیابان شوش شرقی ، خیابان ناطقی با در دست داشتن قمه اقدام به تخریب خودرو‌های شهروندان می‌کند، رسیدگی به موضوع در دستور کار کلانتری مولوی قرار گرفت.
به دنبال این موضوع ماموران به محل مراجعه و مشاهده کردند یکی از افراد شرور منطقه به نام "م-ف" اقدام به تخریب 5 دستگاه خودرو کرده و همچنان در حال شرارت و عربده کشی است که نیرو‌های انتظامی با مشاهده این وضعیت درصدد دستگیری متهم برآمده اما جوان شرور از ترس پلیس از محل متواری می‌شود.
ماموران به تعقیب متهم پرداخته و جهت مهار شرور قمه به دست ، اقدام به تیراندازی هوایی می‌کنند و موفق می‌شوند جوان خلافکار را بدون هیچگونه آسیبی بازداشت و به کلانتری منتقل کنند.
سرهنگ سیف الله نوایی رئیس کلانتری 116 مولوی با اعلام و تایید این خبر به خبرنگاران گفت: جوان شرور ضمن اعتراف به جرائم ، جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی قرار گرفت.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار