X بستن تبلیغات
5. Fixed

میزان خسارات سیل چالدران ۲۰ میلیارد ریال برآورد شد

به گزارش خبرنگار مهر، کریم حسین زاده روز یکشنبه در جریان بازدید ازمناطق سیل زده این شهرستان گفت: در اثر بارش شدید باران و بروز سیلاب طی روزهای گذشته ۳۰ روستای این شهرستان در بخش های مختلف متحمل خسارت شدند.

وی ادامه داد: بر اثر بارش شدید باران طی چند روز گذشته راه ۱۶ روستای چالدران مسدود، چند دهنه پل، ابنیه های جاده های اصلی و روستایی و نیز برخی راه های روستایی و عشایری این شهرستان دچار آسیب و تخریب شده ند.

فرماندار چالدران با اعلام این اینکه برآورد خسارت ها از سوی کارشناسان بیش از ۲۰میلیارد ریال است گفت: دستورات لازم جهت تسریع در خدمت رسانی و جبران خسارات مردم، بازگشایی راه های روستایی درگیر سیلاب  صادر شده و مدیریت بحران این شهرستان برای هر گونه حادثه ی احتمالی در حالت آماده باش است.

حسین زاده با بیان اینکه در اثر وقوع سیل برخی مزارع روستاهای چالدران نیز دچار خسارت شدند گفت: بلافاصله پس از وقوع سیل و قطع راه ارتباطی این روستاها خدمات دهی به مردم این روستاها در دستور کار قرار گرفت وهم اکنون نیز مشکلی وجود ندارد.

شهرستان چالدران با بیش از ۵۰ هزار نفر جمعیت در ۲۲۰ کیلومتری شمال ارومیه، مرکز استان آذربایجان غربی واقع است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار