کشف 30 هزار عدد قلم انواع داروی غیرمجاز در ماکو

فرمانده انتظامی ماکو از کشف 30 هزار عدد قلم انواع داروی غیرمجاز دراین شهرستان به ارزش یک میلیارد ریال خبر داد.

سرهنگ محمد احمدی در گفت‌‍‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: در پی کسب خبری مبنی بر فروش داروهای غیرمجاز توسط افرادی در سطح شهرستان ماکو، بررسی موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران انتظامی این شهرستان با انجام یکسری اقدامات اطلاعاتی مخفیگاه متهمان را شناسایی و پس از مکسب مجوز قضائی، طی یک عملیات غافلگیرانه مخفیگاه وی را مورد بازرسی قرار دادند.

فرمانده انتظامی ماکو اظهارکرد: ماموران انتظامی این شهرستان در بازرسی از مخفیگاه متهمان 30 هزار عدد انواع دارو و قرص غیرمجاز را کشف و ضبط کرده و در این رابطه اقدام به تشکیل پرونده کردند.

وی به میزان ارزش تقریبی داروهای مکشوفه اشاره کرد و گفت: بنا بر اعلام کارشناسان ارزش ریالی این محموله قاچاق مبلغ یک میلیارد ریال برآورد شده است.

سرهنگ احمدی تصریح کرد: ماموران انتظامی ماکو در این رابطه سه نفر متهم را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کرده و سپس متهمان جهت سیر مراحل بعدی به مقامات قضائی این شهرستان تحویل داده شدند.


دریافتی
خبرنگار: 44
انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار