پژمانفر: نگاه‌های منفعت‌طلبانه‌ جریان استکبار دامن‌گیر خودشان شده است

یک نماینده اصولگرای مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحرکات اخیر گروه تروریستی داعش در منطقه، داعش را جریانی ساخته شده از سوی استکبار جهانی دانست و گفت: امروز نگاه‌های منفعت‌طلبانه‌ جریان استکبار دامن‌گیر خودشان شده است.

نصرالله پژمانفر در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا عنوان کرد: آنچه مسلم است این است که نگاه‌های کوتاه‌مدت و منفعت‌طلبانه‌ای که جریان استکبار در منطقه پیش گرفته،‌ دامن‌گیر خودشان شده و حتی اگر جریان‌های مدیریتی‌شان نسبت به این مساله راضی باشند، مردم دنیا را تحت تاثیر قرار داده و آرامش و امنیت را از بین برده است.

او ادامه داد: موضوع داعش، یک جریان کاملا خودساخته از طرف استکبار و عواملی مثل عربستان و بقیه کشورهایی است که پشتیبان این مساله هستند؛ امروز بالاترین مسائل در حوزه خوشان اتفاق می‌افتد و حتی تحلیل برخی از تحلیل‌گران این است که این‌ کشورها برای این‌که انگشت اتهام را از طرف خود برگردانند، صحنه‌سازی می‌کنند تا برخی اتفاقات متوجه خودشان شود؛ اما چیزی که مسلم است، این است که همه این‌ها در یک پروسه برنامه‌ریزی شده است و آرامش را بهم می‌ریزد.

این نماینده مجلس از حرکت‌های تبلیغاتی و نمادین در مبارزه با ترورسیم نیز انتقاد کرد و گفت: جمهوری اسلامی همیشه قربانی جریان ترورسیم بوده و چندین هزار شهید، خود گواه روشنی بر این است که جمهوری اسلامی همیشه در قالب پرچمدار عمل کرده است.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار