تیم ملی والیبال نشسته فردا راهی آلمان می‌شود

تیم ملی والیبال نشسته که برای پانزدهمین دوره بازی های پارالمپیک آماده می شود، دوشنبه شب به آلمان می‌رود تا در یک کمپ تمرینی و تورنمنتی سه جانبه به میزبانی این کشور شرکت کند.

568763_965.jpg

به گزارش ایسنا،  داود علیپوریان، صابر بیگدلی، رمضان صالحی، مجید لشگری، مرتضی مهرزاد، آرش خرمالی، مهدی بابادی، میثم علیپور، عیسی زیراهی، مهرزاد مهربان و حسین گلستانی ترکیب این تیم را به همراه هادی رضایی سرمربی تیم  و علیرضا معمری، بهمن تاروردیزاده و حسن محمدی (مربیان) و فرشید عاشوری (سرپرست) اعضای کادر فنی این تیم را در این سفر تشکیل می‌دهند.
ملی پوشان والیبال نشسته در سه روز ابتدایی سفر به آلمان در کمپ تمرینی به میزبانی گوتنبرک شرکت می کنند و در این شهر ضمن پیگیری تمرینات خود دو دیدار تدارکاتی هم با تیم ملی آلمان خواهند داشت. سپس عازم شهر لورکوزن می‌شوند تا در یک تورنمنت بین المللی شرکت کنند.
تورنمنت بین‌المللی آلمان به صورت سه جانبه و با حضور تیم های آلمان، ایران و چین برگزار می شود.
تیم ملی والیبال نشسته پس از اتمام دیدارهای خود در تورنمنت بین المللی آلمان راهی هلند می شود تا تا طی روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه در آمستردام به مصاف تیم ملی این کشور برود.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار