نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه آغاز به کار کرد

به گزارش خبرنگار گروه اقتصاد خبرگزاری میزان، نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه با حضور معاون اول رئیس جمهور، وزیر اقتصاد دارایی، رئیس کل بانک مرکزی، رئیس کل بیمه مرکزی و رئیس سازمان بورس، اوراق بهادار تهران و مدیران ارشد بیمه و بانک مرکزی در سالن خلیج فارس شروع به کار کرد.

زمان کار این نمایشگاه از 20 تا 23 تیر ماه بوده و ساعت کار نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از 10 تا 18 است.

برگزاری همایش‌های تخصصی با رویکرد بین‌المللی، حضور بیش از 600 استارت آپ داخلی و خارجی بازار سرمایه، برگزاری جشنواره مطبوعات، برگزاری جشنواره کاریکاتور و بورس کاپ  از مهم‌ترین برنامه‌های این نمایشگاه است.

 همچنین تقدیر از غرفه‌های برتر، مستند سازی از فرآیند برگزاری نمایشگاه، افکار سنجی از مخاطبین، توجه به مسئولیت اجتماعی و جانمایی 9 صندوق نیکوکاری همسو با رسالت اجتماعی سازمان بورس، معرفی نقشه استراتژی بازار سرمایه و داشبورد مدیریتی مربوطه، رونمایی از سند راهبردی فرهنگ‌سازی و آموزش بازار سرمایه، تجلیل از پیشکسوتان بازار سرمایه، معرفی برترین نهادهای مالی، رونمایی از برند گواهینامه‌های حرفه‌ای بازار سرمایه، کارگاه‌های آموزش و فرهنگ‌سازی، رونمایی از سایت عربی پایگاه اطلاع‌رسانی بازار سرمایه، عرضه هدایای عمومی، معرفی سامانه جدید مرکز ارتباط بورس، عرضه رایگان فصلنامه‌ها و عرضه کتب انتشارات بورس از مهم‌ترین برنامه‌های پیش‌بینی شده در نهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه است.

یادآور می‌شود نمایشگاه نهم بورس، بانک و بیمه (ایران فاینکس 2016)، روزهای بیستم تا بیست و سوم تیر در ضلع غربی نمایشگاه بین‌المللی تهران از ساعت 10 تا 18 برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار