آسفالت‌ریزی راه ۲۵ روستای اهر با اعتبار ۱۴۰میلیارد ریال در سال ۹۵

علی سلطانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در بخش راه‌های روستایی تعداد ۲۵ روستا در طول ۷۰ کیلومتر با مشارکت اهالی روستا زیرسازی و آماده‌سازی گردیده و آماده برای آسفالت‌ریزی است که در صورت تأمین اعتبار مبلغ تقریبی ۱۴۰ میلیارد ریال در سال ۹۵ اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به آغاز فعالیت‌های عمرانی در سال جاری خاطر نشان شد: راه شش روستای یایجلو، گمش آباد، طویله شامی، سرقین، زرگر و کاشان به طول هشت کیلومتر آسفالت‌ریزی شده و در محور یخفروزان نیز به طول هفت کیلومتر و همچنین در محورهای اصلی و فرعی محور اهر – تبریز به طول ۳.۵ کیلومتر و در محور اهر - ورزقان نیز به طول پنج کیلومتر روکش آسفالت اجراشده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان اهر با اشاره به برخی پروژه‌های در دست اقدام گفت: مناقصه پروژه روکش آسفالت محور اهر – تبریز به طول ۳۰ کیلومتر از سه‌ راهی هریس به ‌طرف اهر با اعتبار ۴۵ میلیارد  ریال و محور اهر – کلیبر به طول ۴۵ کیلومتر بااعتبار ۶۵ میلیارد ریال انجام شده و در مرحله عقد قرارداد است.

سلطانی روستاهای آماده آسفالت‌ریزی در سال جدید را محور ناظم‌آباد- زگلیک و کوربلاغ، محور نقدوز – ساری سولی و بالی قشلاق، مالالار به‌طرف کلوجه و ساری یارقان  - قزلجه، راه روستایی کرد احمد، دغلیان علیا و سفلی، راه روستایی علی‌آباد، راه روستایی علیرضا چایی، راه روستایی مصطفی چایی، راه روستایی قراچه، راه روستایی کرملو، راه روستایی خضر کندی، راه روستایی کیناب، راه و روستایی گلیزه و راه روستایی قراجه لو اعلام کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار