X بستن تبلیغات
5. Fixed

پرداخت حقوق‌های نجومی به برخی مدیران نتیجه بی‌نظمی در سیستم مالی کشور است/ تاکید بر برخورد با مقصرین پرداخت حقوق‌های نجومی

حسین امیری خامکانی نماینده مردم زرند و کوه‌بنان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، با اشاره به دریافت حقوق‌های نامتعارف توسط برخی از مدیران گفت: از چندی پیش شاهد حاکم شدن یک بی‌نظمی بر سیستم مالی کشور بودیم که این بی‌نظمی و بی‌توجهی به قانون کار را به جایی رساند که ما شاهد ظهور بابک زنجانی و امثال آن بودیم و دریافت این حقوق‌های کلان از سوی برخی از مدیران بخشی از تبعات این بی‌ نظمی مالی است.

وی افزود: باید قوانین و مقررات در حوزه مسائل مالی کشور شفاف باشد تا امکان سوءاستفاده برای فرد یا افرادی وجود نداشته باشد و ما شاهد تکرار این اتفاقات نباشیم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس اظهار داشت: آنچه که مورد تاکید است باید با مقصران و مسببان پرداخت حقوق‌های غیرمتعارف برخورد لازم صورت گیرد و وجوه برداشت‌شده به بیت‌المال مسترد شود.

امیری در پایان خاطرنشان کرد: دولت، مجلس و قوه قضاییه باید به طور جدی موضوع پرداخت حقوق‌های غیرمتعارف را مورد پیگیری قرار دهند و بدون تبعیض با مقصران در این ارتباط برخورد کنند و نتیجه کار را به صورت شفاف به اطلاع عموم برسانند.

انتهای پیام/

http://fna.ir/6KJ9ZP

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار