استخدام ۲۰۰ نفر در کارخانه فولاد دزفول

فرماندار ویژه دزفول گفت: زمینه جذب و استخدام ۲۰۰ نفر از جوانان متقاضی کار در کارخانه فولاد دزفول فراهم شد تا این واحد بزرگ صنعتی یک گام دیگر به راه اندازی نزدیک شود.
به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اهواز، حبیب اله آصفی بیان داشت: جذب و استخدام افراد متقاضی کار در کارخانه فولاد دزفول صرفا از بین جوانان بومی منطقه و با برگزاری آزمون استخدامی انجام می شود.
وی با اشاره به هماهنگی انجام شده با رئیس هیات مدیره کارخانه فولاد دزفول در خصوص جذب جوانان متقاضی کار در این واحد بزرگ صنعتی اظهار کرد: جزئیات شرکت در آزمون استخدامی کارخانه فولاد دزفول بزودی اطلاع رسانی خواهد شد.
آصفی همچنین در خصوص آخرین وضعیت کارخانه فولاد دزفول افزود: با پیگیری انجام شده عملیات تجهیز و راه اندازی گام نخست این کارخانه مراحل پایانی را طی می کند.
کارخانه فولاد دزفول به عنوان یکی از واحدهای بزرگ صنعتی شمال خوزستان در زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع احداث شده است.
ظرفیت تولید این کارخانه سالانه بیش از ۹۰۰ هزار تن فولاد می باشد.
با راه اندازی کامل این کارخانه زمینه اشتغال بیش از ۱ هزار نفر فراهم خواهد شد.
محمد جابریان مدیر عامل شرکت فولاد روهینا جنوب دزفول اعتبار هزینه شده برای ساخت این کارخانه و خرید تجهیزات آنرا در آبان ماه پارسال افزون بر ۴۳ میلیون یورو عنوان کرد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار