کیوسک/ صفحه نخست روزنامه های ورزشی: هفت علیه هفت

وبسایت رسمی برنامه نود - روزنامه های ورزشی امروز( یکشنبه 20 تیر ) تحت تاثیر فینال امشب و تقابل پرتغال و فرانسه قرار دارند. اکثر روزنامه ها با انتخاب عکسهایی از گریزمان و رونالدو به رویارویی شماره هفت های معروف دو تیم توجه کرده اند.

گل صفحه یک خود را به صورت کامل به فینال امشب اختصاص داده و طرحی از رونالدو و ستارگان فرانسه چاپ کرده است. گل مصاحبه هایی هم از محمد احمدزاده، جواد زرینچه و رضا عنایتی دارد.

خبرورزشی هم در دو طرف تیتر وعکس مربوط به فینال پاریس به اخبار استقلال و پرسپولیس توجه کرده است. تنش در اردوی استقلال در ارمنستان و منتشر شدن خبر توقف پرسولیس برابر یک تیم منطقه ای از جمله خبرهای صفحه یک خبرورزشی است.

ابرار ورزشی هم مثل چند روزنامه دیگر برای بازی امشب عکس رونالدو و گریزمان دو شماره هفت معروف دو تیم را انتخاب کرده است. "آیا فرانسه پوست پرتغال را می کند؟" تیتر ابرارورزشی است.

پیروزی عکس بازی دوستانه دیروز پرسپولیس برابر چرنیکو اوکراین که منجر به باخت دو-یک قرمزها شد را عکس یک کرده است. روزنامه قرمزها دو خبر نقل و انتقالی هم دارد. انتقال جری بنگستون به ذوب آهن و همچنین اصرار برانکو بر جذب شجاع خلیل زاده خبرهای مهم صفحه یک پیروزی است.

روزنامه 90 در کنار عکس فینال امشب نقل قولی از رئیس جدید کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی را تیتر کرده که عنوان کرده پرونده فساد در فوتبال بسته شده است. رامین رضاییان هم عنوان کرده می خواهد به پرسپولیس برگردد.

ایران ورزشی تیتر "هفت علیه هفتگ را برای فینال فرانسه-پرتغال برگزیده است. برانکو همچنان مدافع می خواهد. ضمن اینکه ایران ورزشی گزارش هایی اختصاصی هم از فرانسه و یورو 2016 دارد.

هدف برای تقابل پرتغال و فرانسه و دوئل شماره هفت های دو تیم تیتر گریزپا و گریزمان را برگزیده است."هوای امشب اروپا دونفره است!" دیگر تیتر هدف است که به این موضوع اشاره می کند. فتح ایفمارک توسط کی روش هم دیگر تیتر هدف محسوب می شود.

57189

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار