اختصاص 15 روزه تمام سازه‌های تبلیغاتی تهران به طرح‌های «ترافیکی»

سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی کمپین «شهروند قانون‌مدار»، اظهار داشت: با توجه به تاثیرات غیرقابل کتمان عنصر فرهنگ و آموزش در ارتقاء وضع ترافیکی و اصلاح ترافیک شهر و تاثیر هنر و تبلیغات محیطی در انتقال مفاهیم موردنظر به مخاطبان، پلیس راهور تهران بزرگ به منظور بهره‌مندی از تبلیغات محیطی، بهره‌مندی از سازه‌های تبلیغاتی همچون عرشه‌های پل و سازه را در شهر تهران در دستور کار خود قرار داد.

رئیس مرکز آموزش فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد تا مفاهیم اثربخش و تاثیر گذار در بهبود وضعیت ترافیکی پایتخت و در راستای کاهش تلفات از جمله سرعت غیرمجاز، سبقت، کلاه ایمنی و مواردی از این دست، با زبان هنر و گرافیک تبیین شده و به معرض دید عموم گذاشته شود.

وی با اشاره به همکاری مشترک سازمان زیباسازی شهرداری تهران در این طرح گفت: از خرداد ماه امسال کارگاه 3 روزه‌ای با حضور 80 گرافیست برگزار شد تا مفاهیم مورد نظر ترافیکی و موضوعات روز به آن‌ها منتقل شده و آن‌ها بتوانند با بهره‌مندی از زبان هنر، بهترین تصاویر و طرح‌ها را برای عرضه به مخاطبان خلق کنند.

مرادی اضافه کرد: به دنبال این اقدامات بیش از 80 طرح هنری توسط حدود 100 گرافیست از سراسر کشور خلق شد و از روز گذشته به مدت 15 روز، تمامی سازه‌های تبلیغاتی و عرشه‌ پل‌های شهر تهران به این کمپین اختصاص داده شد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار