X بستن تبلیغات
5. Fixed

اختصاص 15 روزه تمام سازه‌های تبلیغاتی تهران به طرح‌های «ترافیکی»

سرهنگ مراد مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار انتظامی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به راه‌اندازی کمپین «شهروند قانون‌مدار»، اظهار داشت: با توجه به تاثیرات غیرقابل کتمان عنصر فرهنگ و آموزش در ارتقاء وضع ترافیکی و اصلاح ترافیک شهر و تاثیر هنر و تبلیغات محیطی در انتقال مفاهیم موردنظر به مخاطبان، پلیس راهور تهران بزرگ به منظور بهره‌مندی از تبلیغات محیطی، بهره‌مندی از سازه‌های تبلیغاتی همچون عرشه‌های پل و سازه را در شهر تهران در دستور کار خود قرار داد.

رئیس مرکز آموزش فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده مقرر شد تا مفاهیم اثربخش و تاثیر گذار در بهبود وضعیت ترافیکی پایتخت و در راستای کاهش تلفات از جمله سرعت غیرمجاز، سبقت، کلاه ایمنی و مواردی از این دست، با زبان هنر و گرافیک تبیین شده و به معرض دید عموم گذاشته شود.

وی با اشاره به همکاری مشترک سازمان زیباسازی شهرداری تهران در این طرح گفت: از خرداد ماه امسال کارگاه 3 روزه‌ای با حضور 80 گرافیست برگزار شد تا مفاهیم مورد نظر ترافیکی و موضوعات روز به آن‌ها منتقل شده و آن‌ها بتوانند با بهره‌مندی از زبان هنر، بهترین تصاویر و طرح‌ها را برای عرضه به مخاطبان خلق کنند.

مرادی اضافه کرد: به دنبال این اقدامات بیش از 80 طرح هنری توسط حدود 100 گرافیست از سراسر کشور خلق شد و از روز گذشته به مدت 15 روز، تمامی سازه‌های تبلیغاتی و عرشه‌ پل‌های شهر تهران به این کمپین اختصاص داده شد.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار