‫جزئیات تیراندازی مستقیم به محیط بان دنا +عکس

رکنا: مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیوله وبویر احمد گفت: شکارچیان غیرمجاز منطقه دنا وقتی با مقاومت محیطبان فداکار روبرو می شوند او را با اسلحه کلاشینکف مورد هدف مستقیم قرار دادند.

سید اسدالله هاشمی مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه و بویر احمد گفت: شامگاه شنبه جواد عمادی محیط بان پارک ملی دنا در ارتفاعات خفر در ضلع شمالی پارک مورد اصابت تیر مستقیم شکارچیان قرار گرفت.
هاشمی اافزود: در این درگیری این محیط بان ضلع شمالی پارک ملی دنا از ناحیه بازوی دست چپ مورد اصابت تیر کلاشینکف قرار گرفت و زخمی شد.
وی گفت: در برخورد محیط بانان با شکارچیان متاسفانه این عده متخلف وقتی با اقدام قانونی محیط بانان روبه رو می شوند محیط بان جواد عمادی را مورد هدف گلوله مستقیم قرار می دهند که از ناحیه آرنج راست مصدوم می شود.
هاشمی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه به خیر گذشت است تصریح کرد: این محیط بان توسط دیگر محیط بانان به بیمارستان شهرستان سمیرم اعزام شده است و حال عمومی وی رو به بهبود است.برای ورود به کانال تلگرام ما کلیک کنید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار