همنوایی با فتنه‌گران درتخریب چهره‌های انقلابی بی‌اخلاقی سیاسی است

به گزارش خبرنگار مهر، محمد رضایی صبح یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز متاسفانه شاهد پیوند بین فتنه گران و منفعت طلبان سیاسی در حمله به مجموعه ها و شخصیت های انقلابی هستیم.

وی اضافه کرد: اگرچه این موضوع به دلیل روحیه منفعت طلبانه هر دو جریان فوق قابل پیش بینی بود ولی تلاش برای همنوایی با فتنه گران در تخریب چهره های موثر انقلابی و مجموعه‌های ارزشی برای رسیدن به منافع شخصی از بی‌اخلاق ترین کارها در عالم سیاست است.

معاون سیاسی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر افزود: پیشنهاد می‌کنم برخی افراد و جریان‌های مدعی به قول یکی از شهدای اهل قلم یک‌بار دیگر درس دشمن شناسی را بخوانند و در زمین بیگانه و علیه پاسداران حریم ارزش‌ها با دشمنان انقلاب هم‌نوایی نکنند.

رضایی افزود: حمله برخی افراد کوته بین به سردار حاج قاسم سلیمانی که امروز افتخار جهان اسلام است، شروعی بود که خط آن از بیرون مرزها و دشمنان درمانده از رشادت‌های فرزندان انقلاب اسلامی در تحولات منطقه‌ای رقم می‌خورد و امروز در ادامه آن حمله به سایر همرزمان این مدافعان حریم ولایت در اقصی نقاط کشور در دستور کار دشمنان است.

وی بیان کرد: برخی افراد دانسته یا ندانسته در میدانی قلم فرسایی می‌کنند که سودش در دامن دشمنان انقلاب اسلامی محاسبه می‌شود؛ لذا پیشنهاد می‌کنیم کاری که دشمن و جریان فتنه سیاه  ۸۸ در این روزها جرئت آن را ندارند، دیگرانی بدون مزد انجام ندهند.

معاون سیاسی سپاه استان ادامه داد: اگر اندکی بیشتر تحمل کنیم آینده بیشتر ماهیت جریان‌های ظاهر صلاحی که ریشه در فتنه داشته‌اند مشخص خواهد شد، پس باید با صبر انقلابی منتظر ماند تا ماهیت این افراد و جریان‌ها بیشتر برای مردم مشخص شوند؛ اگرچه امروز معتقدم مردم جلوتر از همه ماهیت آنها را شناخته اند و دیگر طرفی نخواهند بست.

رضایی اضافه کرد: اینکه امروز بی‌محابا عده‌ای انتحار سیاسی می‌کنند و با فتنه‌گران هم‌پیمان می‌شوند و به سپاه و نیروهای انقلابی حمله می‌کنند را باید در کینه‌های شخصی برخی افراد و همچنین برملا شدن ماهیت سیاه پنهان آنها و در نهایت همراهی با جریان نفاق برای اندک سود ظاهری دنیایی دانست در حالی‌که معتقدم اینها خسرالدنیا والاخرت هستند. 

وی، همراهی مردم با مسئولان در سایه فرامین رهبر فرزانه انقلاب را رمز ماندگاری و رسیدن به تمدن نوین اسلامی دانست و گفت: در واقع همین اتحاد مردم و مسئولان، دشمن را نگران و خشمگین کرده و اینچنین است که فتنه‌گری‌ها علیه انقلاب و یاران انقلاب ادامه خواهد داشت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار