X بستن تبلیغات
5. Fixed

چکش بر سر آجرهای علاء الدین/تعلل در اجرای حکم جفا در حق شهر

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : عضو شورای اسلامی شهر تهران گفت: باید حکم تخریب علاء الدین اجرا شود و نباید در اجرای آن تعللی صورت گیرد، تعلل در اجرای حکم یعنی جفا کردن به شهر و اگر به این منوال کارها پیش رود سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

مجتبی شاکری در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری فارس، در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین گفت: تخریب این طبقه رأی کمیسیون ماده 100و رأی دیوان عدالت اداری را دارد اما تاکنون این طبقه تخریب نشده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه این بنا استحکام لازم را ندارد، گفت: ذی نفعان طی رایزنی‌هایی با سازمان‌های مربوطه تأییدیه استحکام می‌گیرند.

به گفته شاکری، اگر یک آتش‌سوزی کوچک در علاءالدین رخ دهد هزاران کشته برجا می‌گذارد چرا که روزانه تعداد زیادی از مردم در این پاساژ به واسطه محصولاتی که به فروش می‌رسد تردد می‌کنند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران اضافه کرد: مالک وکیل گرفته که کار تخریب صورت نگیرد اما شهرداری باید مصِر تا اجرای حکم پیش رود.

به گفته شاکری، باید چکش را بر سر آجرهای علاءالدین زد و هر چه زودتر این پاساژ را تخریب کنیم.

وی با بیان اینکه این چه وضعیتی است که افراد تخلف می‌کنند و بعد جریمه می‌دهند،‌ گفت: متخلف صدها برابر جریمه‌ای که می‌دهد فقط سود کسب می‌کند.

به گفته شاکری باید حکم اجرا شود و نباید در اجرای آن تعللی صورت گیرد، تعلل در اجرای حکم یعنی جفا کردن به شهر و اگر به این منوال کارها پیش رود سنگ روی سنگ بند نمی‌شود.

انتهای پیام/

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار