حمله به مراکز داعش در جنوب دیرالزور/ حلقه محاصره تروریست‌ها تنگ‌تر می‌شود

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری دانشجو به نقل از سانا، یک منبع نظامی سوری اعلام کرد: ارتش سوریه در کمینی در جاده مواصلاتی میان روستای شعاره و منطقه للجاه در شمال شرق درعا، شماری از تروریست‌های جبهه النصره را به هلاکت رساند و برخی دیگر را زخمی کرد.

ارتش سوریه در حلب به پیش می رود
نبرد در حلب همچنان ادامه دارد و ارتش سوریه موفق به گسترش دامنه نفوذ خود در حومه شمالی حلب شدند.

در اطراف جاده کاستیلو، ارتش سوریه مناطق محلجه التبغ و مناطق مسکونی کولونیز و محله الثوره و تعدادی از کارخانه ها و تاسیسات اقتصادی در منطقه خالدیه در حومه شمالی حلب را به کنترل خود درآوردند.

ارتش سوریه لحظه به لحظه حلقه محاصره را ضد گروههای تروریستی تنگ تر می کنند.

در عملیات ارتش سوریه طی روزهای گذشته، مزارع ملاح و ساختمان های محالج و سرحیل و ساختمان پلیس و تعدادی از مناطق مسکونی در منطقه لیرمون به کنترل نیروهای مسلح سوریه درآمده است.

منابع سوری از حملات ارتش به مواضع تروریستهایی که مناطق مسکونی حلب را گلوله باران می کنند خبر دادند.

در حملات گروه‌های تروریستی به مناطق مسکونی حلب در ساعات گذشته بیش از 44 نفر کشته و 303 نفر دیگر زخمی شده اند.

در حومه شمالی حلب، تروریست ها سعی در نفوذ به مراکز ارتش در مزارع ملاح را داشتند که با آتش ارتش سوریه روبرو شدند. یک خودرو بمبگذاری شده و یک موشک انداز گروه های تروریستی در اطراف کاستیلو منهدم شد.

حمله به مراکز داعش در جنوب دیرالزور
ارتش سوریه دراطراف کوه ثرده در جنوب شهر دیرالزور مراکز وابسته به داعش را هدف قرار دادند که بر اثر آن شمار زیادی از تکفیری ها به هلاکت رسیدند و برخی دیگر زخمی شدند.

هلاکت 16 تروریست در شمال قنیطره
منابع سوری از عملیات ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی در تپه های الحمر در حومه شمالی قنیطره خبر دادند و اعلام کردند: بر اثر آتشبار ارتش سوریه، دو خودرو و موتور سیکلت تروریستها منهدم و 16 تروریست به هلاکت رسیدند.

حملات تروریستها به مناطق مسکونی در حومه دمشق
در حومه دمشق گروه های تروریستی با خمپاره ضاحیه حرستا را گلوله باران کردند که بر اثر آن دو نفر کشته و هفت نفر دیگر زخمی شدند.

سرنگونی یک بالگرد روس به دست تروریستها
منابع وابسته به وزارت دفاع روسیه از سرنگونی یک بالگرد روسی به دست تروریستها و کشته شدن افراد درون آن خبر دادند. این بالگرد از نوع می-25 بود.

عملیات ارتش سوریه در حومه حما
ارتش سوریه در حومه حما نیز عملیاتی را علیه تروریستها در روستای زاره، حربنفسه و کیسین انجام داد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار