X بستن تبلیغات
5. Fixed

عملکرد Red Dead Redemption بر روی Xbox One چگونه است ؟

Red Dead Redemption اخیرا بر روی Xbox One  منتشر شد و این به لطف امکان backward compatibility و همچنین مجوز راک استار هم اکنون قابل دسترسی برای کنسول نسل هشتمی مایکروسافت است.

هم اکنون دیجیتال فونداری دو نسخه ی Xbox One و Xbox 360 را مقایسه کرده و نتیجه طوری است که گویا عملکرد بازی بر روی کنسول نسل هشتمی بهتر از نسل هفتمی است . در این مقایسه فریم ریت مد نظر قرار داده شده است و همچنین ما مشکلی به نام پارگی تصاویر را در این نسخه از بازی نداریم.

همچنین بهبود در کات سین های بازی مورد توجه ترین چیزی است که قابل مشاهده است. در نسخه ی Xbox 360 تا ۲۰ فریم هم پایین می آید ولی نسخه ی Xbox One با ۳۰ فریم اجرا می شود.

در انتهای پست برای شما ویدویی قرار دادیم که می توانید مقایسه ی دو نسخه را با هم ببینید.

در بخش هایی نظیر شهر های شلوغ می توانید بهبود فریم ریت را مشاهده کنید . نسخه ی Xbox One هنوز هم گاه و بیگاه افت می کند ولی نه مثل Xbox 360 .

در نسخه ی Xbox One زمانی که در مزرعه تیر اندازی می کنید ، فریم ریت تا ۲۶ هم میرسد.

در کل این یک فرصت خوبی برای تجربه ی Red Dead Redemption است. همچنین شابعه شده که نسخه ی دوم این بازی نیز در دست ساخت است که هنوز به طور رسمی اعلام نشده است.

ویدیو را در زیر ببینید:

با بازی تاک همراه باشید

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار