بسته ی جدید XCOM 2 چه قابلیت هایی به بازی اضافه می کند؟

مودهای بیشتری برای بازی XCOM 2 توسط استودیو Long War ساخته می شود که قرار است در Workshop سایت استیم به کاربران ارائه شود.

این بار یک مود جدید برای این بازی راه های جدید در اختیار کاربران قرار داده تا با استفاده از آن بتوانند توانایی جدید کشتن بیگانگان با لیزر را به سربازان خود بدهند.

علاوه بر آن دو مود نیز درون بسته ی Long War Perk Pack ارائه می شوند که توانایی شما برای تصمیم گیری های درون بازی را بیشتر کرده و رتبه ی شما را از دو به سه ارتقاء می دهد.

علاوه بر آن بیش از ۷۰ قابلیت مختلف برای سربازان در نظر گرفته شده و در کنار آن تجهیزات و سلاح های جدید برای مقابله با بیگانگان هم در اختبار کاربران قرار گرفته است.

۱۰ توانایی منحصر به فرد برای هر یک از سربازان برای مبارزات شخصی آن ها ارائه شده و در نهایت می توان از بیش از ۱۵ توانایی فعال آن ها در حین مبارزات استفاده کرد.

بسته ی Long War Laser Pack هم چنین رده بندی جدید به سلاح های درون بازی اضافه می کند که در آن اسلحه های لیزری مختلفی ارائه شده اند. در کنار آن سلاح های دیگری هم چون سلاح های ساچمه ای, شات گان, اسلحه های مخصوص برای تک تیراندازان, cannons و SMGها نیز در دسترس هستند.

3092150-laserriflepromo

علاوه بر آن اخیرا اولین بسته ی الحاقی این بازی نیز با نام Anarchy’s Children برای PC عرضه شد. این DLC به همراه ۱۰۰ گزینه های سفارشی سازی “عجیب و غریب” برای سرباز همراه است که شامل مدل مو ، رنگ چهره، زره، عکس برگردان ، کلاه، و ماسک و … است .

به همراه Reinforcement Pack بیست دلاری هم ارائه می وشد و قیمت جداگانه اش ۵ دلار م باشد . دو افزونه ی دیگر به نام های Alien Hunters و Shen’s Last Gift نیز در تابستان امسال منتشر می شوند.

XCOM 2 در ماه فوریه بر روی PC منتشر شد. نسخه ی کنسولی این بازی هنوز اعلام نشده است ، ولی فراکسیس قصد دارد که این عمل را انجام دهد ، ولی هنوز چیز اعلام نشده است . ممکن است XCOM 2 بر روی PS4 و Xbox One نیز منتشر شود .

ما امید داریم که این بازی در آینده بتواند علاوه بر PC بر روی کنسول های مختلف نیز عرضه شود.البته سازندگان این فرانچایز از مدت ها پیش گفته اند که پلتفرم  PC خانه ی آن ها است و به این زودی ها قرار نیست از آن دست بکشند.

XCOM نیز تاکنون بر روی PC بسیار عالی جواب داده و در کنار نمرات خوبی که دریافت کرده توانسته مورد استقبال و توجه کاربران بسیاری هم قرار بگیرد.

در خبری دیگر از بازی XCOM 2 در حال حاضر برخی از مود سازان راه هایی ایجاد کرده اند تا بیگانگانی که به زمین حمله کرده اند از کهکشان های خیلی خیلی دور باشند و شکلشان کمی متفاوت تر از قبل به نظر برسد.

یکی از کاربران سایت Steam با نام Platoon به تازگی یک مود به اشتراک گذاشته که Star Wars Helmets نام دارد.این مود جدید به بازیکنان اجازه می دهد سربازان را با کلاه و زره های مختلفی از جهان جنگ ستارگان مجهز کنند.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار