اعزام شمشیربازان خوزستانی به مسابقات امیدهای کشور

شانزده شمشیرباز برتر پیکارهای انتخابی استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی امیدهای کشور معرفی شدند

شانزده شمشیرباز برتر پیکارهای انتخابی استان جهت اعزام به مسابقات قهرمانی امیدهای کشور معرفی شدند.

سیدلطیف قارونی، دبیر هیات شمشیربازی استان اظهار کرد: رقابت‎های انتخابی تیم استان پنج‎شنبه و جمعه (هفدهم و هیجدهم تیرماه) در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.

وی ادامه داد: رقابت‎های بخش آقایان در سه اسلحه سابر، اپه و فلوره برگزار شد و این در حالی بود که پیکارهای بخش بانوان تنها در اسلحه فلوره به انجام رسید.

دبیر هیات شمشیربازی خوزستان با اشاره به نفرات برتر این مسابقات در بخش آقایان، گفت: در اسلحه سابر، علیرضا صالح، علیرضا بستوان‎چی، علی چعبیان و فاخر سلیمانی، در اسلحه اپه، احمد سواعد، ولید حیادر، مصطفی طیبی و صالح باوی و در اسلحه فلوره نیز علی جوانمردی، امین شمشاوی، جواد رسولی و یوسف سودانی به عنوان ورزشکاران اعزامی به پیکارهای قهرمانی کشور معرفی شدند.

وی افزود: در بخش بانوان نیز فاطمه داوری‎شلمزاری، سارا گوبانی، ساحل رسولی و زهرا حمیدپور به عنوان چهار فلوریست برتر، به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

مسابقات شمشیربازی قهرمانی امیدهای کشور 23 تا 25 تیرماه در بخش بانوان و 26 تا 28 همین‎ماه در بخش آقایان به میزبانی تهران و در سالن کلاهدوز مجموعه ورزشی شهیدشیرودی به انجام خواهد رسید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار