ناتوانی در کنترل موتور سیکلت باز هم حادثه آفرید

ناتوانی در کنترل موتور سیکلت باز هم حادثه آفرید

عصر خودرو- رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ از برخورد یک دستگاه سواری پژو ۲۰۶ با یکی از ترک نشینان موتورسیکلت واژگون شده در شمال به جنوب بزرگراه شیخ فضل الله نوری قبل از پل جناح خبر داد و گفت: متاسفانه این ترک نشین بلافاصله پس از برخورد جان خود را از دست داد.

به گزارش پایگاه خبری«عصر خودرو» به نقل از ایرنا، سرهنگ مراد مرادی بامداد یکشنبه با اعلام این خبر افزود: راننده این موتورسیکلت که شنبه شب دو فرد دیگر را هم در ترک خود به همراه داشت به دلیل عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه خود واژگون شد که پس از برخورد یک دستگاه سواری پژو 206 با آنها، یکی از ترک نشینان در دم جان خود را از دست داد و ترک نشین دیگر این موتور سیکت نیز مصدوم و فرد سوم هم بلافاصله با موتور سیکلت از صحنه برخورد متواری گشته است.
وی علت اصلی این تصادف را عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه از سوی راکب موتور سیکلت دانست و توصیه کرد: راکبین موتور سیکلت علاوه بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی حتما از کلاه ایمنی استفاده نمایند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار