مدیران در راه خدمت به مردم از جناح‌بندی و سیاسی‌بازی پرهیز کنند

به گزارش خبرنگار مهر، سید کمال الدین شهریاری شنبه‌شب در نشست شورای اداری تنگستان اظهار داشت: حضور من در جلسه نمونه ‌ای از تعامل با دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان است و بنای ما تعامل، همدلی، همکاری و وحدت است.

وی افزود: با همه مسئولین استان و شهرستان تعامل برقرار می‌کنم تا از این فرصت در راستای خدمت به مردم استفاده کنیم.

شهریاری ادامه داد: در این برهه حساس وظیفه می دانم در حمایت و پشتیبانی از دولت کمر همت ببندم که در مقابل این تلاطم و امواج سنگین سیاست بین‌المللی که در اطراف موجی از آتش و خون توسط استکبار جهانی در حال جریان است با کمک همدیگر میهن اسلامی به‌عنوان جزیره ثبات حفظ و بر قدرت دفاعی و اقتصادی کشور بیافزایم.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با حفظ مواضع سیاسی خدمت به مردم را در دستور کار قرار دهیم و از مسائل جزئی پرهیز کنیم و خط قرمزهای ما نظام، پیروی از رهبری و حفظ ارزش‌های انقلاب باشد.

شهریاری با بیان اینکه از فرماندار جدید توقعی غیر از خدمت به مردم و نظام نداریم، یادآور شد: با حفظ مواضع سیاسی خودمان، روی نقاط مشترک اتحاد داشته و کمک کنیم قدمی برای مردم برداریم.

وی تصریح کرد: مدیریت و عملکرد مدیران به لحاظ شاخص‌های مدیریتی و رفتارهای سیاسی و جناحی رصد می‌کنیم و انتظار داریم در اجرای وظایف و مسئولیت‌ها سیاسی کاری و جناح‌بندی را کنار بگذارید و در ایفای وظایف و مسئولیت به فکر خدمت به مردم و نظام باشید.

نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی از حمایت خود از دولت خبر داد و گفت: با مشکلات شهرستان آشنا هستم و در این راستا کمیته‌هایی متشکل از مشاورین تشکیل شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار