امکان استفاده از دوربین های ثبت تخلف در استان ایلام مهیا نشده است

سرهنگ محسن ناصری در گفتگو با خبرنگار مهر، نصب دوربین های کنترل سرعت را از تجهیزاتی برشمرد که در دنیای امروز به کمک پلیس آمده و در کاهش حوادث نیز بسیار تاثیرگزار هستند.

وی اظهار داشت: نصب این دوربین ها به کمک پلیس آمده و با ثبت سرعت خودروها به صورت مقطعی و نه لحظه ای و بیان هشدارهای لازم به رانندگان شاهد کاهش سرعت و در نتیجه آن کمتر شدن حوادث رانندگی خواهیم بود.

فرمانده پلیس راه ایلام یادآور شد: چندین نقطه در جاده های ارتباطی این استان برای جانمایی این دوربین ها مشخص شده ولی به دلیل فراهم نشدن زیرساخت های اینترنتی تاکنون امکان بهره برداری از این دوربین ها مهیا نشده است.

ناصری به آغاز طرح تابستانی پلیس راه اشاره کرد و گفت: ۴۰ تیم در قالب گشت های محسوس و نامحسوس بر روند تردد خودروها در مسیرهای ارتباطی این استان نظارت خواهند کرد.

وی مهمترین تخلفات حادثه ساز در جاده های ارتباطی این استان را سرعت و سبقت غیر مجاز و انحراف به چپ عنوان و تاکید کرد: ۳۷ درصد سوانح رانندگی در این استان ناشی از واژگونی خودرو به دلیل خواب الودگی است.

فرمانده پلیس راه ایلام اضافه کرد: پر ترددترین مسیرهای مواصلاتی در استان ایلام طی سه ماه نخست سال ۹۵ جاده ایلام به مهران و ایلام به دره شهر بوده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار