یک محیط بان دیگر دنا زخمی شد

مدیرکل حفاظت محیط زیست کهگیلویه وبویراحمد از اعزام محیط بان زخمی دنا که از سوی شکارچیان از ناحیه دست هدف گلوله قرار گرفته بود به بیمارستان سمیرم خبر داد.

به گزارش انتخاب، سید اسدالله هاشمی شنبه شب  افزود: جواد عمادی در حال تعقیب چهار شکارچی در ضلع شمالی دنا از ناحیه آرنج دست هدف گلوله قرار گرفت و حال وی رضایت بخش است.

به گفته وی عمل جراحی این محیط بان روز یکشنبه در بیمارستان شهرضا انجام خواهد شد.

وی گفت:این حادثه عصر هنگام رخ داد و با توجه به تاریکی شب عملیات گشت و تعقیب شکارچیان از نیروهای یگان حفاظت محیط که در منطقه استقرار دارند، ادامه دارد.

سه هفته قبل یک محیط بان دیگر دنا از ناحیه پامورد اصابت گلوله قرار گرفت و پس از چند روز بستری در بیمارستان شیراز ترخیص شد.

منطقه حفاظت شده دنا به وسعت 93هزار هکتار در حوزه استانهای کهگیلویه وبویراحمد، فارس ، چهارمحال وبختیاری و اصفهان واقع شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق [email protected] تخلف اطلاع دهید.

اسکریپت سایت خبری موریکس به فروش میرسد با تمامی امکانات اضافه شده و با بهترین رتبه و درامد.برای خرید با این آی دی تماس بگیرید https://telegram.me/ehsankhaleghii

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار