فرهاد دلخور از منصوریان

مخالفت منصوریان با تداوم حضور فرزاد مجیدی در استقلال به احتمال فراوان منجر به قطع رابطه فرهاد با استقلال خواهد شد و بعید است که او در مراسم اهدای پیراهنی که سال‌ها به تن داشت شرکت کند.

ایران ورزشی: مخالفت منصوریان با تداوم حضور فرزاد مجیدی در استقلال به احتمال فراوان منجر به قطع رابطه فرهاد با استقلال خواهد شد و بعید است که او در مراسم اهدای پیراهنی که سال‌ها به تن داشت شرکت کند مگر اینکه از آن اتفاقات نادر فوتبال رخ دهد و مجیدی برخلاف میلش حاضر به رویارویی با منصوریان در مراسمی خاص شود

ماجرای دعوت از فرهاد مجیدی به جشن پیراهن استقلال که چند روزی است در رسانه‌ها دهان به دهان می‌شود ریشه در دلخوری مهاجم سابق آبی‌ها از برخی تصمیم‌گیری‌ها دارد. مجیدی بزرگ تصور می‌کرد که این فصل به واسطه محبوبیتش می‌تواند سر از نیمکت استقلال درآورد و حتی نشست‌هایی نیز در زمان مربیگری مظلومی با برخی بازیکنان و مسوولان داشت اما در نهایت مخالفت شدید وزیر ورزش و جوانان باعث شد پروژه حضورش در استقلال به‌عنوان مربی با ناکامی همراه شود. به موازات آن وزیر ورزش و جوانان شخصا در انتخاب منصوریان به‌عنوان سرمربی استقلال نقش ایفا کرد تا فرهاد از رسیدن به خواسته بزرگش محروم بماند. پس از انتخاب منصوریان شاید فرهاد تصور می‌کرد که به احترامش با تداوم حضور فرزاد برادرش در استقلال موافقت شود اما در پس پرده اتفاقات دیگری رخ داد و به رغم آنکه خبرهایی دال بر حفظ فرزاد به‌عنوان یکی از کمک‌های منصوریان شنیده شد اما در نهایت افراد دیگری سر از نیمکت استقلال درآوردند و خیلی ساده نام فرزاد از لیست همکاران منصوریان حذف شد. البته سرمربی استقلال می‌کوشید موضوع حذف مجیدی برایش دردسرساز نشود که در این راه او با مصاحبه‌هایی سعی در تلطیف فضا داشت.

برای مثال منصوریان در یکی از اظهارات خود وقتی صحبت از تقسیم شماره‌ها شد اعلام کرد که قطعا اگر بخواهد شماره هفت را به کسی بدهد با رضایت از فرهاد مجیدی خواهد بود اما همه می‌دانند که منصوریان و فرهاد هیچ قرابت و نزدیکی با هم ندارند و همه این اظهارات تنها برای آرام کردن فضای حاکم بر تیم است. با این اتفاقات یعنی حذف فرزاد مجیدی از کادر فنی استقلال و حتی نسپردن پست سرپرستی و بیرون آوردن پیراهن شماره هفت از اتاق بایگانی باشگاه فرهاد مجیدی در سکوتی عمیق فرو رفت و به طور کلی از جریان محو شد. حالا مسوولان باشگاه استقلال در تلاشند به هر شکل شده مجیدی بزرگ را با خود همسو و هم نظرکنند که دعوت از وی به مراسمی که احتمالا همین روزها برگزار خواهد شد یکی از راه‌ها است. دعوتی که هرگز مشخص نیست با جواب مثبت فرهاد همراه باشد چرا که بازیکن سابق استقلال دل خوشی از تصمیم‌گیری‌هایی که در این فصل شد ندارد و خیلی بعید است که دعوت استقلالی‌ها را برای حضور در این مراسم پذیرا باشد.

مگر آنکه فرهاد برای بستن دهان هواداران و اینکه وانمود کند از تصمیم‌های اتخاذ شده ناراحت نیست برخلاف میل باطنی‌اش راهی مراسمی شود که هم باید با منصوریان روبه‌رو شود و هم اینکه پیراهنی که سال‌ها به تن داشت و با بازی‌های خوب برای آن شماره ارزش و اعتبار بسیاری ساخته بود، به بازیکنی بدهد که تازه با استقلال قرارداد بسته است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار