X بستن تبلیغات
5. Fixed

شادروان ایرج خدری به روایت همبازی سابق‌ و مربی‌اش

همبازی سابق شادروان خدری گفت: هیچگاه منش پهلوانی و مناعت طبع ایرج خدری را فراموش نمی‌کنم.

‌رضا هنگام پور در گفت و گو با خبرنگار ایسنا،‌ افزود: هر چیز از خصوصیات شادروان خدری بگویم کم گفته‌ام زیرا تنها کسانی صحبت هایم را درک می‌کنند که با او برخورد داشته‌اند.

وی با بیان اینکه در دوران ابتدای بازیگری همواره از کمک ها و راهنمایی هایش استفاده می کردم، تصریح کرد: با توجه به بار فنی بالا هیچگاه آدم مغروری نبود و همواره به فکر کمک کردن بود.

ملی پوش اسبق تیم ملی ایران در بیان یکی از خاطرات مشترکش با شادروان خدری، خاطرنشان کرد: در یکی از بازی ها مصدوم شدم و باتوجه به سنگینی وزنم، وی من را تا فاصله 500 متری کول کرده و راهی آمبولانس کرد که هیچگاه فراموش نمی کنم.

هنگام پور با اشاره به اینکه هیچگاه شادروان خدری به دنبال برگزاری مراسم فرش قرمز نبود، اضافه کرد: هیچگاه مسئولین قدر این پیشکسوت را ندانستند و امیدوارم تنها به این جمله که پهلوان زنده را عشق است، توجه نکنیم.

وی ادامه داد: امیدوارم مسئولینی که در زمان حیات این پیشکسوت کاری برای او نکردند در حال حاضر به فکر خانواده و فرزندانش باشند.

دبیر هیات بسکتبال استان هرمزگان در خصوص برگزاری مراسم تدفین شادروان خدری، گفت: هیات بسکتبال استان هرمزگان آمادگی لازم برای برگزاری مراسم تدفین در بندرعباس را دارد اما حال باید منتظر ماند تا خانواده مرحوم چه تصمیمی می گیرند. احتمالا یا در بندرعباس یا در کرمانشاه که زادگاهش است این امر انجام خواهد شد.

هم‌چنیبن مربی شادروان خدری گفت: بزرگ منشی و تعصبی که آن مرحوم به تیم و پیراهنش داشت در هیچ بازیکنی مشاهده نکردم.

سعید رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایسنا،‌ افزود: ایرج خدری همواره بازیکنی شاخص اما متواضع بود که الگوی بسیاری از بازیکنان بود که در رفتار و اخلاق بی مثال خواهد ماند.

وی با بیان اینکه بزرگ منشی و تعصبی که به تیم و پیراهنش داشت در هیچ بازیکنی مشاهده نکردم، تصریح کرد:  مردمی بودنش، رفیق دوستی و منش بزرگی که داشت او را از سایر بازیکنان جدا کرده بود.

رضایی با اشاره به اینکه چه از لحاظ فنی و چه اخلاقی شاردوان خدری الگویی بی مانند بود، اضافه کرد: امیدوارم مسئولین کمی به فکر خانواده این بزرگمرد که برای امرار و معاش جلوی هیچ کس سرخم نکرد، باشند.

مربی شادروان خدری در پایان به بیان خاطره مشترکی پرداخت و اضافه کرد: در مسابقات قهرمانی کشور در ایلام، هیچ کس نمی توانست به خدری برسد و همه آویزان می‌شدند و او با خنده رو به من می کرد و می گفت چه کنم و من هم می گفتم هرکاری دوست داری انجام بده.

انتهای پیام

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار