تصاویر اینفوگرافیک از Rocket League به مناسبت یک سالگی آن منتشر شد

بازی مسابقه ای و محبوب Rocket League رسما یک ساله شد و توسعه دهنده ی آن Psyonix نیز برخی از امکانات قابل توجه در این بازی را به کاربران معرفی کرده و ویژگی های مختلف آن را نقطه ی عطف بازی دانست.

این بازی هم اکنون بیش از ۱۸ میلیون بازیکن را به سمت خود جذب کرده که در کنار هم در ۴۵۴ مسابقات صورت گرفته درون بازی شرکت می کنند. Rocket League هم اکنون بیش از ۶٫۲ میلیون نسخه فروش رفته و در کنار آن بسته های الحاقی ارائه شده برای بازی نیز با ۵٫۵ میلیون به فروش رسیده است.

در کنار آن نسخه ی PS4 بازی Rocket League در بخشی از ماه جولای سال گذشته نیز به صورت یک بازی رایگان در اختیار مشترکین پلی استیشن پلاس قرار گرفت و همین امر باعث شد به تعداد بازیکنان آن افزوده شود.

به طور متوسط هر روی چیزی حدود ۱٫۱ میلیون بازیکن در مسابقات هیجان انگیز Rocket League شرکت کرده و آن را بر روی پلتفرم های دیگری چون Xbox One و PC تجربه می کنند.

استودیو Psyonix نیز از تمامی کاربرانی که تاکنون بازی Rocket League را تجربه کرده و باعث شدند به چنین موفقیت های بزرگی دست پیدا کند تشکر کرد و گفت برای نشان دادن قدردانی خود از تمامی طرفداران این بازی, حقایقی جالب از آن به همراه تصاویر اینفوگرافیک در اختیار بازیکنان قرار می دهد. در ادامه می توانید آن ها را مشاهده کنید.

3092340-rl4

3092342-rl1 3092337-rl2 3092338-rl3 3092340-rl4

آن ها آیتم های جدید به بازی اضافه کرده که در گاراژ می توان از آن استفاده کرد و در کنار آن محتوای اضافی جدید و بسته ی الحاقی با قابلیت های ویژه نیز باز هم برای Rocket League ارائه خواهد شد.

علاوه بر آن نسخه ی فیزیکی از این بازی اخیرا توسط Collector’s Edition آن ارائه شد که شامل تمامی محتوای اضافی بازی یعنی Supersonic Fury, Revenge of the Battle-Cars و Chaos Run می شود و هم چنین ماشین های جدید نیز در اختیار کاربران قرار می دهد.

این نسخه از بازی به همراه یک چاپ هنری منحصر به فرد و زیبا با مضمون بازی ارائه شده که بسیار زیبا و دوست داشتنی به نظر می رسد. در کنار آن چهار اتومبیل جدید نیز در بازی قابل استفاده می باشند, استودیو Psyonix هم چنین تایید کرد که تمامی آن ها به صورت کامل منحصر به فرد بوده و مختص به نسخه ی Collector’s Edition بازی می باشد. اما در عوض تنها در مدت زمان محدودی به صورت انحصاری باقی می ماند و پس از آن در اختیار تمامی کاربران Rocket League قرار خواهد گرفت.

3092326-rl

نسخه ی فیزیکی این بازی با قیمت ۳۰ دلار برای پلتفرم های PlayStation 4, Xbox One و PC در دسترس قرار دارد که ۱۰ دلار بیشتر از نسخه های دیجیتالی بازی به فروش می رسد.

۵۰۵ Games سازنده ی بازی های محبوبی هم چون Payday و Brothers: A Tale of Two Sons نیز هم اکنون با استودیو Psyonix هم کاری می کند تا این نسخه ی Collector’s Edition را منتشر کرده و آن را در اختیار علاقه مندان Rocket League قرار دهد.

هم چنان با بازی تاک همراه باشید.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار