X بستن تبلیغات
5. Fixed

اشراف شبکه یکپارچه قرارگاه پدافند هوایی بر آسمان کشور

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی گفت: امروز شبکه یکپارچه و بومی قرارگاه پدافند هوایی با اقتدار آسمان کشور را رصد می کند و اشراف کاملی بر آسمان کشور دارد و امنیت مناسبی برای پروازهای عبوری و داخلی فراهم شده است.

خبرگزاری فارس: امیر علیرضا صباحی فرد جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) از مرکز آموزش های تخصصی و مجوعه اقدامات آماد و پشتیبانی این قرارگاه  در حوزه های مختلف بازدید کرد.

صباحی فرد در بازدید از مرکز آموزشهای تخصصی قرارگاه پدافند هوایی اظهار داشت: این مرکز نقش مهمی در آموزشهای تکمیلی افسران و درجه داران پدافندی دارد و علاوه بر برگزاری دوره های مقدماتی رسته ای، دوره های تکمیل تخصصی درجه داران و دوره های عالی رسته ای افسران ،در خصوص آموزش تخصص های پدافندی به کارکنان سایر نیرو ها نیز فعالیت دارد.

جانشین فرمانده قرارگاه پدافند هوایی رشد و پیشرفت این قرارگاه را حاصل تلاش هماهنگ همه ارکان و قسمت ها دانست و گفت: افزایش 1.5 برابری در گسترش سایت های موشکی، افزایش 2 برابری در ایستگاه های راداری و شنود الکترونیکی پیشرفته و به روز و طراحی و ساخت سامانه های مورد نیاز و بومی پدافندی در 5 سال گذشته حاصل فعالیت همه بخش های قرارگاه پدافند هوایی است و در این میان پشتیبانی و حمایت مجموعه آماد بسیار مهم و تاثیر گذار بوده است.

صباحی فرد در پایان تاکید کرد: مجموعه اقدامات قرارگاه پدافند هوایی برای حفظ امنیت و پاسداری از دست آوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و امروز شبکه یکپارچه و بومی قرارگاه پدافند هوایی با اقتدار آسمان کشور را رصد می کند و اشراف کاملی بر آسمان کشور دارد و امنیت مناسبی برای پرواز های عبوری و داخلی فراهم شده است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار