عملکرد ناوگان باری در خراسان شمالی رصد می‌شود

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل حمل‌ونقل خراسان شمالی، اسماعیل اصغری اظهار کرد: این گروه‌ها با همکاری پلیس‌راه استان بر عملکرد شرکت‌های حمل بار و رانندگان نظارت و برای کاهش بروز تخلفات، تلاش می‌کنند.

وی افزود: گشت‌های مذکور در سطح استان فعال بوده و بر وضعیت حمل نقل بار در سطح جاده‌های استان نظارت دارند.

اصغری تصریح کرد: این گروه‌ها به‌صورت تصادفی، ناوگان عمومی باری را متوقف و نسبت به کنترل اسناد مربوط به راننده و بار اقدام می‌کنند.

وی اظهار داشت: کارت هوشمند، کارت سلامت رانندگان و کارت معاینه فنی خودرو ازجمله اسنادی است که توسط گروه‌های کنترل دروازه‌ای استان موردبررسی قرار می‌گیرد.

 مسئول اداره حمل‌ونقل کالای اداره کل حمل‌ونقل و پایانه‌های خراسان شمالی افزود: گشت‌های مذکور همچنین کار کنترل و تطبیق بار حمل شده با بارنامه را بر عهده داشته و با انجام راستی آزمایی، در راستای جلوگیری و کاهش تخلفات احتمالی حمل بار بدون بارنامه، تلاش می‌کنند.

وی تأکید کرد: تخلف‌های مربوط به رانندگان در کمیسیون ماده ۱۱ و تخلفات مربوط به شرکت‌های حمل‌ونقل در کمیسیون ماده ۱۲ مورد رسیدگی قرار می‌گیرد.

اصغری بابیان اینکه این گروه‌ها در محل پلیس‌راه مستقر بوده و تمامی تخلفات احتمالی در بخش حمل بار توسط ناوگان عمومی را رصد می‌کنند، تصریح کرد: امسال ۹ دوره کنترل دوره‌ای توسط گروه‌های گشت در خراسان شمالی انجام‌شده است.

وی گفت: حمل بار بدون بارنامه، بی‌توجهی به مهار ایمن بار، بازدید و کنترل نکردن موارد از سوی مدیر فنی، ازجمله تخلفات مربوط به رانندگان است.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار