توسعه فضای بازی کودکان در شهر ملارد یک ضرورت است

علی اکبر خراسانی در گفت و گو با خبرنگار مهر با اشاره به ضرورت تأمین امکانات و زیرساخت های لازم برای بستر سازی هر چه مطلوب تر در حوزه توسعه فضای بازی کودکان اظهار داشت:با یک بررسی اجمالی در می یابیم که فضای موجود برای بازی کودکان در شهر ملارد محدود بوده و با کاستی هایی مواجه است.

شهردار ملارد گفت:تلاش می کنیم تقویت و ارتقای امکانات زیرساختی در این حوزه را به عنوان اولویتی جدی مد نظر قرار دهیم.

وی افزود:یکی از ویژگی های این منطقه به مهاجر پذیری آن معطوف می شود و طبیعتا در قالب چنین مهاجرت هایی، حضور کودکانِ خانوارها نیز افزایش می یابد و این تنوع جمعیتی در اقشار کم سن و سال، مستلزم تأمین امکانات خاص به خود خواهد بود که در صورت حصول آن، فرآیند رشدکودکان به نحو مطلوب تری محقق خواهد شد.

خراسانی گفت:یکی از مزایای حائز اهمیت وجود و توسعه فضاهای بازی برای کودکان، به بستر سازی مناسب برای غنی سازی اوقات فراغت این گروه معطوف می شود که خلل و نقصان در این عرصه می تواند کودکان و حتی والدین آن ها را نیز با چالش هایی مواجه سازد.

وی در خاتمه یادآور شد:امیدواریم با اجرای برنامه ریزی های مدون و بهبود وضعیت مالی و اعتباراتی شهرداری ملارد، بستر شایسته تری برای رشد شخصیتی و روحی و فکری جمعیت کودک و نوجوان این منطقه فراهم شود و ما نیز به نوبه خود و با عنایت به بضاعت و توان موجود، نهایت تلاش خود را برای تأمین امکانات و الزامات این عرصه به کار خواهیم گرفت.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار