پیوند اصلاح طلبان فتنه گر با منافقین

به گزارش پارس نیوز،

 دیگر هر ایرانی وطن دوستی ماجرای ترور و شهادت 17 هزار انسان بیگناه به دست منافقین را می داند و از این خائنین کینه ای به قداست خونهای ریخته شده بر روی زمین به دل دارد.

بنا بر این گزارش اما سیاست و پول چه می کند که اصلاح طلبان فتنه گر بخاطر آن چشم خود را بر روی این حقیقت می بندند و با دفاع از این بی صفتان، زنان و کودکان و مردانی را که توسط این حیوانهای انسان نما به شهادت رسیده اند را به بوته فراموشی می سپارند.

به گزارش خبرنگار ما 30 سال 60 خرداد یادآور اعلام جنگ مسلحانه گروهک منافقین علیه مردم ایران می باشد که در کوچه و خیابان مردم بیگناه را به قتل رساندند و پس از آن نیروهای مردمی به مقابله با آنان پرداختند و با دستگیری تعداد از آنان و سپردن به دست عدالت و اجرای قانون تسلای، بخشی از آلام آنان گردید.

اما این روزها صفحات اجتماعی فتنه گران و اصلاح طلبان داخلی و خارجی پر است از ابراز همدردی با این گروهک محارب و نشان از پیوند عمیق این دو جریان دارد! و نشانی از اینکه اگر اصلاح طلبان فتنه گر به خواسته هایشان نرسند برای انتقام از مردم به این جماعت خونخوار متوسل می شوند همانطور که در فتنه 88 چنین کردند.

نگاهی به عکس برخی از صفحات این فتنه گران که به دروغ مدعی دفاع از حقوق بشر نیز هستند ماهیت پلید این عناصر وطن فروش را به خوبی نشان می دهد.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار