X بستن تبلیغات
5. Fixed

مراسم دردناک ختنه دختران کنیایی را ببینید! +تصاویر -آکا

آکاایران: مراسم ختنه دختران هر ساله در مناطق روستایی کنیا و بین قبایل این کشور انجام می شود. آمارها حاکی از آن است که یک چهارم زنان کنیایی ختنه شده اند. با توجه به ممنوعیت ختنه دختران هنوز هم برخی قبایل این کار را به صورت یک سنت دیرینه انجام می دهند.

به گزارش آکاایران: مجله مراحم: ختنه در واقع قطع ناحیه ای از آلت تناسلی زن به نام کلیتوریس است که با قطع آن حس زنانگى در آن ها از بین رفته و زن تا پایان عمر از دریافت لذت جنسی محروم خواهد ماند. حالت اول منحصر به بریدن کلیتوریس می شود. در نوع دیگر آن علاوه بر کلیتوریس، کلبان یا لب های کوچک اندام جنسی (Labia Minor) نیز بریده می شوند.

بدترین شکل ختنه زنان نوع سوم آن است. در این مدل کلیتوریس و کلبان یا لب های کوچک هردو بریده شده و با به هم آوردن ملبان یا لب های بزرگ (Labia Major) آن ها را میدوزند. سپس بر روی آن سوراخ های کوچکی در نزدیکی مجرای ادرار و دهانه ی رحم ایجاد می کنند.

این روش که درد آمیز ترین و خطرناک ترین شکل ختنه به حساب می آید، در آفریقا به شدت رواج دارد و معروف به “ختنه فرعونی” است. در این حالت محل دوخته شده هنگام وضع حمل باز می شود و پس از زایمان آن را مجددا می دوزند.

با توجه به رقم بالای زاد و ولد در آفریقا، این “عمل فرعونی” برای زنان در حقیقت یک “شکنجه” است. همچنین شب ازدواج، که برای این زنان اولین تماس جنسی محسوب می شود، خشونت آمیز و توام با رنج و شکنجه است.

,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy]

مراسم دردناک ختنه دختران کنیایی را ببینید! +تصاویر -آکاپاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,ختنه دختران,عکس پاره شدن پرده دختر,عکس دوختن پرده دختر,مراسم دردناک از ختنه دختران,تصاویر وحشتناک,خبرهای جهان

آکاایران: مراسم دردناک ختنه دختران کنیایی را ببینید! +تصاویر

,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy] ,پاره کردن پرده دختر ها,پرده دخران,تصاویری دردناک از ختنه دختران در کنیا,[categoriy]

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار