X بستن تبلیغات
5. Fixed

آمریکا به‌دنبال فرامرزی کردن تحریم‌های ضدایرانی است

به گزارش پارس نیوز،

حشمت الله فلاحت پیشه عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خصوص طرح اخیر کنگره آمریکا مبنی بر عدم موافقت برای فروش هواپیمای مسافربری به ایران گفت: جریانی در آمریکا وجود دارد و بیشتر حاکم بر کنگره است که مخالف روح برجام است.

وی افزود: سیاست آنها وصل کردن تحریم های ایران به سایر موارد اختلافی با آمریکاست.

نماینده مردم اسلام آباد و غرب و دالاهوگفت: آنها سعی می کنند تعهد ایران را با عهدشکنی همراه و تبدیل به اهرم فشار کند که سایر رفتارهای ایران را کنترل کند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی داد: به اعتقاد نقض برجام توسط آمریکا برای خود این کشور هزینه بیشتری دارد این در حالی است که در طی 11 سال دو دولت دمکرات و جمهوری خواه کلینتون و بوش پسر تلاش کردند تحریم های داماتو و دیگر تحریم های آمریکایی ضد ایرانی را فرامرزی کنند.

فلاحت پیشه تصریح کرد: در شرایط فعلی نیز اگر دولت آمریکا عهدشکنی کند امکان اجماع تحریم علیه ایران وجود ندارد و همین توافقات و نشست هایی که سران مسئولان اقتصادی و سیاسی دنیا با ایران انجام می دهند نشانه برگشت ناپذیری برجام است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: در شرایط فعلی نیز فقط آمریکاست که عملا تحریم های ضد ایرانی را ادامه می دهد و اگر این موضع خود را رسمی کند کشورهای دیگر ضمن اینکه آمریکا را متهم به عهدشکنی می کنند الزامی برای متحد شدن با آمریکا برای خود نمی بینند.

تبلیغات

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق roohrooh2000@yahoo.com تخلف اطلاع دهید.

سایت خبری موریکس

جدیدترین اخبار